Motor Yağı ve Filtreler Nereden Alınır?

Araç bakımı için gerekli parçaların orijinal olduğundan emin olmak için hangi internet sitelerini tercih edebiliriz? Teşekkürler.

motor yağını internetten almam. gerçekten çok fazla sahte çıkıyor. eğer gönül rahatlığıyla yağ alacaksan yağcılardan alacaksın ya da akaryakıt istasyonlarından.

diğer sarf malzemeleri onlineyedekparca.com'dan alabilirsin. ben hep burdan alıyorum genelde. bunlar müşteri odaklı orjinal ürün satan bir site.
  • false pretension  (29.06.22 10:58:15)
Yanlış filtre gönderilmesine karşı ben her zaman sanayiden bakım yaptığım yere yakın bir parçacıdan alırım parçaları. Yanlış bir filtre vs verdiyse hemen gider değiştirirsin.

Yağı da normalde çok pahalı olan ekstrem bir ürün almam ki sahtesine denk gelmeyelim, PO iyidir benim için.
  • John Bloor  (29.06.22 11:23:05)
Bende yakin zamanda yag degisimi yaptim. Shellden aldim yağı. İnternette satilanlara pek guvenemedim acikcasi. İstanbulda ise caglayn derede bulubailirsin

  • deepfear  (29.06.22 12:37:44)
Ben bakımı yapan ustaya güveniyorum. Zaten her seferinde özellikle gösteriyor.

  • etna  (29.06.22 20:27:57)
Motul kendi sitesinden satıyor. Mobil n11'de online distribitörü aracılığıyla satıyor.

İnternette sahte varsa parçacıda da sahte olabilir.

Filtreler de filtremarketim.com dan alınabilir, man satıyor orijinal.
  • hebanon  (03.07.22 12:51:48)