Dizi önerisi verir misiniz

Sevdiğim diziler

Better call saul
Breaking bad
Himym
Friends
Game of thrones
Spartacus
Banshee

İzleyip bi yerden sonra sıkanlar
Modern family- öyle arkada dönsün diye izliyordum fanı değildim ama yine ses yapıyodu arkada
Community- 10-20 bölüm sonra sıkıldım

Böyle amerikada bts ya da banshee gibi bi atmosferde geçen diziler çok hoşuma gidiyor. Ciddi izlenecek ve çerezlik tavsiyelerinizi alırım

Ozarks %95 seversin. Bts zevki tattırır.

  • ceketimi alip cikcam  (28.06.22 21:20:36)
the office

çok uzun süre erteledim açtım 1-2 bölüm izledim kapattım. sonra geçenlerde bi kere daha başladım 2 haftada falan bitirdim bütün sezonları.
  • floydian  (28.06.22 21:31:32)
Ciddi izlenecekler için:
OZ
The Wire
Undone
Mindhunter

Çerezlik:
The office
Peep show
Spaced
  • Amaranta ursula  (28.06.22 21:33:51 ~ 21:35:51)
The outlander
Marvelous mrs maisel
Boardwalk empire
  • photo85  (28.06.22 22:05:29)
Ozark izlemeye başladım teşekkürler öneriler için

  • mg3929  (28.06.22 22:47:26)
Gördüğüm kadarıyla dramatik tarafı kuvvetli ve karakter gelişimi olan dizileri seviyorsun.

Eğer daha önce izlemediysen kesinlikle ve kesinlikle The Sopranos izlemelisin.
  • thracia  (29.06.22 11:22:43)