İstanbul'da iyi bir çene cerrahı - yirmilik diş sinir hasarı riski

merhaba duyuru insanları 20lik dişlerimi çektirmem lazım gömülü olmakla beraber bir de sinir dişlerin ortasından geçtiği için sinir hasarı riski varmış.
(ağzın dilin uyuşuk kalabilir konusamayabilirsin bile dendi)

istanbul'da mümkünse anadolu yakasında iyi bir çene cerrahı bilen var mıdır? tavsiye üzerine dentram - serhat yalçın'a fiyat sordum çok pahalı geldi bir de tek bi diş de değil katlanıyor ücret karşılayamıyorum onu.

Cevap vereceklere ve okuyanlara teşekkür ederim şimdiden

ben acibadem kozyatagi hastanesine gidiyorum. tuzlu olmakla birlikte oldukca iyiler.

  • 65 derece  (28.06.22 18:42:51)
benim yirmiliklerden biri de aynı durumdaydı ama doktorum son kararı bana bıraktı çekip çekmeme konusunda. sizde olduğu gibi ''ortalama 6 ay uyuşuk kalabilir'' demişti, bu risk hep var galiba. ben çektirmedim.
nişantaşı centerdent'te melis haydarpaşa, bi fikir alabilirsiniz.

  • asisamus  (28.06.22 19:31:48)
Diş doktorum aynı şeyi benim için de söyledi. Riski azaltmak için operasyondan önce renkli film çekip incelemek istedi. Operasyondan önce biraz korksam da, sorunsuz biçimde atlattım. İstanbul için doktor tavsiyesi veremiyorum ama en azından içinizi rahatlatmak istedim.

  • chihirovekohaku  (28.06.22 20:41:53)
@chihirovekohaku çok sevindim sağolun yazdığınız için.

Doktor önerileri için de çok teşekkür ederim arkadaşlar sağlıklı günler diliyorum
  • lonelily  (28.06.22 20:48:28)
Tolga gulcicek kesin oneririm. Bende de ayni durum vardi, baska tandiigim doktorlar tolga hocayi onerdi bana hep.

  • oscar  (28.06.22 21:24:55)
Serhat Can hocayı tavsiye ederim

  • housedaki topal doktor  (28.06.22 22:41:38)