Dün aynı arabada olan kişinin covid çıkması

Herkes maskeliydi. Covid kişi benim öaprazımda oturuyordu, camlar açıktı. Bana teste gerek var mı ki? Şu an bişeyim yok.

2-3 gün içinde belli oluyor. Düşük ihtimal de olsa bulaşmış olabilir tabii. Devlet hastaneleri test yapmıyor sanırım, özelde test olabilirsiniz yarın falan.

  • orient blue  (13.06.22 14:43:39)
ihtimal çok düşük bence. Sadece covid çıkan kişi maskeli olsa camlar açık olmasa bile bişey olmayabilirdi, o maskesiz olsa camlar açık olsa da bulaşmayabilirdi. Sizde her tür önlem var.

  • nhk ni youkosu  (13.06.22 15:33:42)
emin olmak isterseniz novacheck hızlı testlerden alın. kendiniz yaparsınız testi. internette de satılıyor.

  • inheritance  (13.06.22 16:00:18)
Test tedavi değil sonuçta, şu anda covid önlemleri de yok. Bir sürü covid hastası kişi dışarda.

Haliyle test de yaptırıp covid de çıksanız ağır semptom göstermeden tedaviye başlanmayacak. Test yaptırmadan ağır semptom gösterseniz neticede hastaneye gitmeniz gerekecek ve test yapacaklar.

Kısaca test yaptırsanız da yaptırmasanız da aynı noktaya varıyorsunuz. Testin bir işlevi kalmadı artık karantina uygulamarı gevşedikten sonra.
  • akhenaten  (13.06.22 16:03:16)
kovit olmuş olmanız yüksek ihtimal. kendinizde de hissedebilirsiniz ama bugün yarın değil belki 3-4 gün içerisinde. sırt ağrısıyla başlıyor.

  • naksidil  (13.06.22 17:19:55)