Tek başına tatil

Çıkılır mı hiç bir erkek olarak?
Tatilden kastım otel değilde böyle apart kiralamak vs tarzı.
İnsan tek başına sıkılır mı acaba uzun bir tatilde?
Paranoyakta bir adamım ben öyle herkesle samimide olamıyorum. Bana iyi niyetle yaklaşsa biri bu zamanda bir çapanoğlu ararım bin türlü.

Herkesle gidilmez zaten. Bildiğin ve sevdiğin bir arkadaşın olacak yanında. Tek gitmek durumunda kalırsan eğer, sürekli aynı şeyleri yaparsan sıkılırsın evet. Kendine farklı uğraşlar edinirsen eğer on numara tatil yaparsın tek başına. Balık tut mesela, hergün evde yeme, sahilde mangal yak, semaverde çayını demle vs

  • el conquerador  (05.06.22 02:56:37)
benim de benzer niyetim vardı. bu tamamen kendini motive edip bir çeşit uğraşlar bulmana bağlı bence.

  • ohmho  (05.06.22 08:58:12)
yapilir ben de yapiyorum. gidecegin yerde atiyorum 6 gun kalacaksan, bu 6 gunun her birinde ne yapacagini, hangi aktivitelere katilacagini, nereleri gezecegini falan onceden belirlersen cok daha iyi olur.

  • baldur2  (05.06.22 09:18:39)
Daha önce 2 hafta boyunca yaptığım aktivitedir bu. Ayvalık’tan başlayıp bir kaç günde bir yer değiştirerek Fethiye’den çıkmıştım. Çok da keyifli olmıştu, ne karışan var ne eden. 4 kilo vermiştim bir de sırt çantalı gezdiğim için. İşe bomba gibi dönmüştüm. Evlenmiş olmasam yine yaparım.

  • va  (05.06.22 11:37:10)
Tek erkek araba kiralayip her gece baska yerde konaklayarak cok guzel geziyorum. Boylesinden keyif aliyorum.

  • darkrocq  (05.06.22 15:56:13)
süper fikir lan ben de yapıcam bunu, uzun süredir yapmıyordum.

  • holy biblo  (05.06.22 16:42:13)