Kobo mu Kindle Mi? E-reader'mi kaybettim.

Kobo Glo Hd'yi 2016'da satın almıştım. Tatilde okumak ve İngilizce okuduğunu anlamamı geliştirmek için iyi bir cihazdı. İşimi gördüğü için rahat rahat okuyordum.

Dün Kobo Glo Hd'mi kaybettim, maalesef. Kobo Nia iyi görünüyor sanırım ama aklıma Papwerwhite'a kalıyor.

Ne tavsiye edersiniz?

Kobo Nia yeni çıkan Kindle Paperwhite 5 klasmanında değil tam olarak, biri 6 inç diğeri 6.8 inç olarak çıktı. Kobo Libra 2 oldukça iyi, ekranı büyük fiziksel tuşları var herkes memnun, bu çok pahalı ise Kindle Paperwhite 5 de oldukça başarılı ikisini de alsanız üzülmezsiniz.

  • montreal  (02.06.22 13:22:27)
Libra +1

Kobo ile başladıysanız bence aynı markadan devam edin derim.

Bende de önce kobo aura vardı, sonra o miadını doldurunca libra aldım, çok memnunum.

6 inçten buna geçince oh be dedim dünya varmış. Çok şey fark ettiriyor okuma konforu olarak. Rahatça hem pdf hem epub okuyabiliyorum.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (02.06.22 14:35:41 ~ 14:36:11)