Vize başvuru belgesine gidiş tarihini yanlış yazdım!

Üç kişi Yunanistan vizesine başvurduk dün. Başta 28 Haziran demiştik, sonra bu değişti herkes tüm belgelerini, rezervasyonlarını 27 Haziran'a göre yaptı ben de aynı şekilde ama asıl başvuru belgesinde 28 Haziran kaldı. Pasaport teslim belgesinde iş işten geçtikten sonra fark ettim 28'i yazdığını.

Aracı kurumu aradım biz belgeleri konsolosluğa yolladık onları arayın dediler.

Yunanistan konsolosluğunu tam bir saattir arıyorum telefonu açmıyorlar.

Ne yapabilirim kapılarına dayansam derdimi anlatabilir miyim? Belli ki telefonla ulaşamayacağım :/

28inde gidicekmiş gibi plan yapın. burdan dönüşü zor

  • psyence fiction  (27.05.22 11:26:00)
Konsolosluğa mail atmayı deneyin, telefonla arayan çok olduğu için bu tür yerler belli bir zamandan sonra bakmıyorlar telefona.

Hem mail atın hem kapıya dayanın, rica ederseniz formdaki tarihi bulur düzeltirler belki daha işleme alınmadıysa.
  • John Bloor  (27.05.22 11:34:45)
Hocam 1 gün geç gidin uğraşmaya değmez

  • lcha  (27.05.22 12:47:34)
@John abimin dediği gibi sonunda ulaştım çok yoğunuz eposta atın dedi onlar da.

Eposta gönderdim bakalım inşallah işe yarar.
  • chicha_v2  (27.05.22 13:41:13)
Vizeyi birkac gun onceden baslatma ihtimalleri var. Bir schengen ulkesine 4unde gidicem 2sine vermisler.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (27.05.22 18:38:43)
Eposta işe yaradı bu arada ama vize basıldıktan sonra görmüşler. Uygun bir zamanınızda pasaportunuzla beraber gelin hallederiz dediler. Dün bırakmıştım pasaportu bugün aldım.

  • chicha_v2  (08.06.22 21:56:35)