[]

seyahat rotası

ekim ayında bi müzikale bilet aldım, hamburg'da gösteri. sonra bi de prag'da bi arkadasıma gitme planım var. hiç seyahatbaz bi insan değilimdir bu yüzden planlamakta zorlanıyorum.

sizce nasıl yapim? istanbul'dan direkt hamburga, ordan yine ucakla mı prag? araya baska ülke sıkıstırmak istesem neresi makul olur? çok param yok ama biraz var, mantıklı bi rotaya harcayabilirim. ama çok da gezesim yok, tek basıma olucam.

şimdiden çok teşekkürler fikirler için.

 
Çok gezesin yoksa aynen öyle yapardım. Uçakla Hamburg sonra da Prag

Ama ben olsam uçakla Hamburg oradan Viyana oradan Prag rotasını izlerdim
  • kisa  (26.05.22 12:25:16) 
Ben sanırım bu rotayı trenle yapmayı tercih ederdim, ne manzaralardan geçiyordur o yollar kimbilir. Ayrıca yalnızlık seyahat için engel olmamalı, apayrı bir keyif alabilirsiniz beklediğinizin aksine.


  • amelie poulain  (26.05.22 12:26:57 ~ 12:27:40) 
Hamburg-Berlin-Dresden-Prag. Nicin ucak?

Berlin´den Prag´a cok ucuz otobüs var. Cok ucuza araba paylasimi (blablacar vs.) var. Bu sehirlerin hepsinde tek basiniza bir iki günün nasil gectigini anlamazsiniz. Yapacak tonla sey var.

9 Euroluk biletle Hamburg-Berlin-Dresden gezersiniz iste. Son noktadan da otobüs ya da araba paylasimi ile gecebilirsiniz Prag´a.
  • buf-e kür  (26.05.22 12:39:07 ~ 12:41:11) 
Hamburg - Berlin - Dresden - Prag +1


  • but that was just a dream  (26.05.22 14:10:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.