Endoskopi sonrası araba kullanmak hk.

1 hafta sonra endoskopi olacağım, randevuyu alırken sekreter kendi arabanızla gelmeyin, o gün araba kullanmanız yasak diye bir ikaz yaptı bana ekşiden entrylere bakıyorum arabamla gittim, döndüm tarzı enrtyler dolu. bi 10 dk. kendine gelme durumu oluyormuş sanırım. bilgisi olan var mı? arabayla gitmek istiyorum ben, dönüşte sıkıntı olur mu sizce?

hastane arabayla 20dk. otobüsle 1 saat. sabahın köründe tabi endoskopi.

Full narkozsa ozellikle arabanizla gidip gelmeyin. . Taksiyle gidip gelmeniz hem sizin hem de yayalarkn, trafikteki diger insanlarin hayrina olur.

  • kuehles blondes  (24.05.22 21:03:00)
bir tanıdığa rica et götürüp getirsin, sen arkada uzan

  • benim adim kerim hepinizi severim  (24.05.22 21:03:43)
Korsan taksiler oluyor, onunla günlük anlaş gideceğim saat şu döneceğim saat de şu diye bi fiyat öğren

  • freebird5406_2  (24.05.22 21:09:23)
beni komple bayıltmışlardı yengeme de bölgesel bi uygulama yapmışlar mesela. o dediğiniz gibi erkenden kendine gelmiş.
ben endoskopi olacağım zaman hemşire bir türlü damarımı bulamadı delik teşik etti beni uyuz olmuştum. başka bi hemşire gelip müdahalede bulundu.

endoskopiden çıkmışım koridorda kolumu kevgire çeviren hemşire ile karşılaşmışım. sen miydin onu yapan diye kafam güzelken sarmışım. abim falan da yanımda. 10 tane adam zor almışlar elimden. allahtan hastaneyi yapan bendim de olayı büyümedi. tabii onların anlattığı bu. ben çok çok çok az, kopuk kopuk hatırlıyorum.
  • turbo sadık  (24.05.22 22:05:02)
kendinize gelmeniz 10 dakika bile olsa bir sersemlik hali devam ediyor, bazen bir iki saat etki sürebiliyor. yanınızda mümkünse birini götürün diyeceğim ama sabah olması sıkıntı tabi

  • serbest gezen koala  (24.05.22 22:09:49)
daha önce narkoz tecrübeniz yoksa riske etmeyin, paylaşılanlar kişiye ve verilen ilaca göre değişiklik gösterir. 99 kişi ben arabayla gittim birşey olmadı yazar, siz 100. kişi olarak gidip kaza yapabilirsiniz. başkalarının tecrübesiyle alabileceğiniz bir risk değil bu.

  • surprise  (24.05.22 22:55:51)
Ben de narkoz sonrasını riske atmayın derim, bunun dışında ben narkozsuz yaptırdım, 6 ay kadar olmuştur. Işıklı kameralı cihazı yutmak benim için biraz zor olmuştu, onu yutunca ağzınız açıkken nefesinizi tutarsanız çok rahat görüntülüyor doktor mideyi (sizinki de mideyse). Bu da bir alternatif olabilir aklınızda.

  • heathen  (25.05.22 00:58:13)
Endoskopide bildiğin ameliyat narkozu vermiyorlar. Sedasyon uygulanıyor genelde çocuklarda diş tedavisinde kullanılan.

Ben endoskopiden sonra araba kullanmıştım. Zaten hemen kalkmıyorsun yerinden bittikten sonra bir saati buluyor.
  • robin one persie  (25.05.22 07:44:01)
Sedasyondan sonra dinlenip, kendine gelip çıkış işlemlerini yaparken tansiyonu aşırı düşüp bayılan insan biliyorum. Taksiyle gidin, hatta mümkünse yanınızda biri olsun.

  • kobuzchu kiz  (25.05.22 09:02:56)
Babama yapıldığında eşlik etmiştim, merdivenleri zor inmişti koluna girmiştim o zaman araba kullanamayacağını anladı iyi ki gelmişsin dedi.
Konuşması da tuhaflaşmıştı.

  • megalomaniac  (25.05.22 09:24:30)