prag?

prag'ta yeme-içme yeri önerileri aranıyor.

U sadu

  • anneterligi  (19.05.22 00:10:02)
la casa blu: latin amerika restoranı ve yemek sonrasında da güzel kokteyller ve keyifli müziklerle iyi vakit geçirilebilir.
goo.gl

luka lu: şirin bir balkan restoranı. fiyatlar bir tık pahalı diye hatırlıyorum standarda göre
goo.gl

nase maso: burası tam bir restoran değil, daha çok bir kasap. ama bir kaç masası da var, ayak üstü yiyebileceğiniz hamburger, sosis ve diğer çeşitli etlerden hazırlayıp veriyorlar. lezzeti de iyi.
g.page

potrafena husa: daha modern bir ortamda çek yemekleri tatmak isterseniz. bir zincir burası, bir kaç yeri var şehirde.
goo.gl

Restaurace U Jindřišské věže: daha klasik bir ortamda çek yemekleri tatmak isterseniz.
goo.gl

reduta jazz club: güzel jazz gruplarına denk gelebileceğiniz tarihi bir jazz club.
goo.gl
  • king lizard  (19.05.22 00:31:43)
koala olabilir hem ucuza yemek yersiniz hem de içki içersiniz yarı pub yarı restaurant.. green tomato güzel pizzaları ve şarapları var.. sokakta trdelnik falan yiyin mutlaka.

  • simdi sahne zamani  (19.05.22 00:35:20)
u kunstatu
u zlatuhu tygra
staromacek
u tri ruzi
coffee&waffles
u pivrnce
pizzeria donna
  • bass solo take one  (19.05.22 02:01:35)
wine O'clock tavsiye ederim, çok sevmiştik.
E tabi adettendir prag beer museum. Burayı da çok sevmiştik.

  • kumandanim  (19.05.22 09:18:08)
ne seversiniz diye sormak lazim cunku ceklerin bir mutfagi yok. olan da iste soslu etler falan.

las adelitas - meksika icin guzeldir.

potrafena husa - nispeten ucuza yersiniz. standarttir. ogle saatlerinde gunluk yemekleri olur menu disinda.

modry zub - tai usulu curry, noodle falan guzeldir. Jindřišská'daki yerde hemen arkaya gecip, siparis verip yiyebilirsiniz, rez. gerek yok.

yam yam - gene tai usulu, modry zub'a gore bir tik pahalidir.

Hint yemegi isterseniz - K the two brothers ya da Sangam cok iyidir.

Et icin kesinlikle Cantina. rezervasyona gerek yok, girip etinizi secip buldugunuz yere oturuyorsunuz. haftasonu yer bulmak sorun. ama ortada kocaman bir masasi var ayakta da takilabilirsiniz.

sushi icin hanabi ya da yami sushi. rezervasyon gerekir. hanabi daha pahalidir.

gezerken aciktim bir seyler yiyeyim, hafif olsun - ugo

bira icmelik - lokal (bir cok yerde subesi var, en populeri hamburg)

pub gibi bira icip yemelik - kolkovna ya da pilsener urquell'in yerleri var onlardan biri.

italyan - la piccola perla

old town ve wenceslastaki yerlerden biraz uzak durun kotu ve pahalidirlar.

para bozdururken cok asiri dikkat edin. bozdurmak icin en iyi yerlerden biri Jindřišská'da modry zub'un karsisinda bir yerdeki exchange'dir. zaten onunde genelde sira olur. oraya kadar gitmisken postaneye girin, icerisi cok guzeldir.

naplavka bira icmeye guzeldir.
  • 65 derece  (19.05.22 12:14:17 ~ 12:18:04)