Başakşehir civarı oto expertiz

Selam soru başlıkta. İlk defa araç alıyorum. kendim anlamadığım için sağlam iş yapan bi exper varmıdır bildiğiniz. Fiyat önemli değil ama 1000 lira civarı olursa makbuldür. Araç 12 yıllık toyota corolla faydası olursa diye yazıyorum.

Sizin de exper öncesi ve sonrası için önerileriniz varsa onları da okumak isterim.

Oto Rapor gibi kurumsal bir yer olmasını öneririm.

  • himmet dayi  (18.05.22 15:24:09)
exper baksa bile arabayı almadan kendin sür, test et. çalışmayan düğme vs var mı onlara da göz atarsın hem kullanırken.

  • al basmadan donu var  (18.05.22 15:39:38)
@al basmadan donu var biraz sürdüm, kendi de yanımda sürdü. biraz hızlanınca bi uğultu sesi var dedi onu dinletti, arka tekerde bir şey bir şey var dedi. bunu da söylesek exper bakar mı ayrıca ustaya götürmek mi gerekir. satıcı abi de yardımcı oluyor sağolsun ama ilk sahibi değil. öncekilerden falan bir sıkıntı vardır diye garantiye almak istiyorum kendimi

  • cassey  (18.05.22 15:58:59 ~ 16:01:57)
Tarcanlar'a da gidebilirsiniz. Cok uzak sayilmaz. 1000 tl'ydi en son fiyati (airbag de bakiyorlar)

  • brkylmz  (18.05.22 21:55:55)