Kombi için akım koruma prizi ne almalıyım?

Arkadaşlar yeni kombi taktırdık, daha doğrusu hermetik şofben.

Bizde elektrik kesintileri olabiliyor ve elektronik eşyalar bozulabiliyor.

Şofbenin de anakartı yanarsa garanti kapsamıyormuş.

Akım korumalı tekli nasıl bir priz almalıyım?

Diğer Soru: Su tazyikli geldiği için basınç düşürücü önerdiler. Siz kullanıyor musunuz? Manometreli olması şart mı?

montaj sırasında servisin küçük dolandırıcılıkları

ama akım korumalı priz iyidir standart alın geçin.
bi arkadaşım herşeyi yapmış garanti uzatma yok akım koruma. kombinin montaj adresi farklı garantiye girmez dediler ödemediler,
bimeksten 10 yıl garanti uzatan kişiler de var. bimeks battı. bu tür kılçıkları yemeyin. bana servis buzdolabı temizleme spreyi satmaya çalıştı onunla temizlemezseniz garanti dışı kalır dedi. bence komik.
  • gatherer  (16.05.22 18:37:22)
standart al geç. haklı bizim tvyi bozmuştu bi kere.

  • jelly bear  (16.05.22 19:06:04)
Elektrik yüzünden oluşan arızalarda servis bunyonde rapor verirse bedeli elektrik dağıtım şirketinden alınabiliyor

  • kisa  (16.05.22 19:11:00)
Su vanasına tak basınç dğşürğc6 Eca

  • Mistyimage  (16.05.22 21:11:15)