[]

Yağ zamlarından sonra dışarıda kızartma yemek

Malum zamlardan sonra dışarıda yemek yerken, ķızartılarak yapılan yiyeceklerden sipariş veriyor musunuz? Zaten aynı yağı defalarca kullanma meselesi eskiden beri tartışılır. Ben artık hepten güvenemiyorum.
 
kesilikle böyle şeyler almıyorum. bazen evde yapılmayaacak çok şey istiyor canım, sırf bu yağ olayı yüzünden almıyorum.


  • killerbee  (13.05.22 18:19:29) 
Sulu yemek daha tehlikeli. Pamuk yağı koyuyorlar


  • nvidia  (13.05.22 18:37:26) 
Yağ zamlarından önce de her gün değişmiyorlardı zaten.

Ben komple dışarıdan yemeyi kestim. Abuk sabuk fiyatlar var her yerde.
  • enivicivokke  (13.05.22 19:01:59) 
Eskiden de kızartma yemezdim anca kırk yılda bir olurdu. Artık bedava verseler yemem modundayım.


  • giovanne  (13.05.22 23:13:38) 
mcdonalds falan gibi büyük zincirler olmadığı sürece kolay kolay yemezdim ki onlar bile mağaza müdürünün etkisi altında belki daha az değiştiriyordur. çinde kızartma yağını kanalizasyondan çıkarıp kullandıkları bi video var atsam kusarsın.

bazı insanlarda vicdan yok her şeyi yaparlar.
  • bohr atom modeli  (14.05.22 11:30:56 ~ 11:32:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.