dogayi seven hem de sehir hayatindan kopamayan biri icin ideal barinma

bastan soyliyim su an hayal kuruyorum. piyango oynadim:) olumlama yapiyorum.

diyelim 15 milyon lira cikti piyangodan.

haftasonlari icin besiktas'da 1 ev.
haftaicleri icin zekeriyakoy'de 1 ev.

mantikli olur muydu? baska fikri olan?

Hocam yanlış anlama ama 15 milyon lira dediğin 1 milyon dolar bile yapmıyor, bu parayla dediğin şeyleri yapamazsın :) ama haftasonu için ayrı haftaiçi için ayrı ev çok mantıklı gelmedi bana al Caddebostan'da bi ev mis gibi işte.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (10.05.22 12:49:32 ~ 12:53:13)
kilyos ve şile şimdi yavaş yavaş samandra taraflarına da kayılıyor. 20 yıl önce şile ve kilyostu artık ana baba günü oluyor. çarşıya arabayla gidemiyorsun.

  • turbo sadık  (10.05.22 12:51:41)
Zekeriyaköy/Bahçeköy/Kemerburgaz gibi yerlerden birinden bir ev + araba yeterli.

Her hafta sonu sadece Beşiktaş'ta mı takılacaksın? Ki yürüme mesafesinde olsun diye bir tane de Beşiktaş'tan ev alasın.

Bu arada 15 milyon para değil +1

İyi bir müstakil villa alınabilir ama site içi lüks bir yerden kıt kanaat ancak İstanbul'da.
  • John Bloor  (10.05.22 12:53:53)