50 sayfalık rapor kaç liraya yazılır?

Uzmanı olduğum bir konuda içerik tablolu, referans vermeli, APA formatında 2 satır aralığı şeklinde yazılacak ortalama 50 sayfa tutacak Türkçe rapor için fiyat bekliyorlar benden.

Bu işin piyasasını bilmediğim için buraya soruyorum, ne kadar istemeliyim?

geçenlerde arkadaşım o civarlarda bir makaleyi 16 bine yazmıştı. bence çok ama 5-10 bin arası bir şey isteyebilirsiniz. onlar ne teklif sunuyorlar?

  • rose parks  (09.05.22 14:10:13)
akademik unvanınız var mı? varsa 25000e yazılır. yoksa 10 15 iste gitsin.

  • rahmi pinkfloydoglu  (09.05.22 15:01:06)
Konuyu bilmesem de mantık yürüteyim müsadenizle;
Bir şirkette iyi bir maaşla çalışıyor olsaydınız ne alacaksanız bunun 3 katını isteyin bence.
Günde 8 saatten 22 gün sürecekse 3 maaş kadar para isteyin mesela.

Ama sizin bilgi-beceriniz çok özelse, bu raporu çok az insan hazırlayabilirse o zaman 5 maaş isteyin derim.

Fatura, vergi işleri olmayacaksa bu konuda ufak da olsa bir riske girdiğinizi de unutmayın.
  • michael_knight  (09.05.22 18:34:39)
minimum 15 bin tl. 15-20 bin aralığı.

  • Cruyff  (09.05.22 18:40:17)
michael_knight +1

aldigin net maasi 160'a bol. Sonra o rakami 3 ile carp saat ucretini bul.
Sonra da o rapor icin harcayacagin saati hesapla ve saat ucretinle carp.
  • cooperr  (09.05.22 18:46:56)