Bayilerde araba yok mu?

Hyundai i20 mesela. Hyundai web sitesinde azami fiyatı 319000 demiş. Bunu tesadüfen bir bayide bulmak mümkün mü? Bütün bayileri arasam bulur muyum? Gelince haber ver alayım desem, bir iki aya kadar gelir mi?

İkinci el fiyatları bu fiyatın çok üzerinde, o yüzden soruyorum.

i20 Türkiye'de üretiliyor. Bayilerde olma ihtimali var. Yarın yakından başlayarak bayileri arayıp sormak lazım.

  • himmet dayi  (07.05.22 22:14:15)
Bayilerde sıfırı bulunmadığı için 2. el fiyatları sıfırından yüksek zaten. Bekleme süresi 4 ay civarında oluyor.

Bu arada sıfır araçlara %25 zam geleceği söyleniyor. Onun da etkisi olabilir bayilerde bulamamanız. Yani muhtemelen 400bin tl civarına alabileceksiniz.
  • lancelot du lac  (08.05.22 10:20:18)
tek tek arayıp soracaksınız. bazen hazırda araç oluyor bazen de 1-2 ay sonrasına verebiliyorlar. hazırda araç varsa direkt alırsınız yoksa da kaporayla kapatırsınız aracı.

  • jelly bear  (08.05.22 10:56:30)
Araç yok olsa da sitede yazan fiyattan satmıyorlar bayinin giderleri çok yüksek abi o fiyattan satamayız diyerek. Bugün arayın sorun zaten 10-25 tane bayisi var hyundainin istanbulda. En fazla bayi istanbulda o yzden istanbulu örnek verdim. Nisan ayında aradığımda istediğim paket için bayramdan sonra gelecek deniyordu bazısı haziran diyordu. Aramanız lazım yani

  • condom kurşunu  (08.05.22 11:46:55)
Bu arada kaporayla kapatsanız bile fabrika bayiye fatra kesene kadar fiyat değişir yani sennbugün kapora verdin üretim haziranda bittyse fiyat haziranın fiyatı oluyor. Her türlü zammı yiyorsunuz yani

  • condom kurşunu  (08.05.22 11:48:04)