Gururumu inciten sevgili adayı

Bugün 2 kız, 2 erkek öğlen yemeği yedik. İş yerine yürüme mesafesinde. Erkeklerden bir tanesi benim sevgili adayım. Hepimiz arkadaşız. Çıkarken diğer kız ve erkek önden yürüyorlardı. Benim aday ellerini yıkamaya girdi. Ben de onu bekledim. Çıkarken bana baktı ama yürümeye devam etti. Onlara yetişmek için resmen koştu. Ben de öylece kalakaldım arkada. Arkadan yavaş yürüyorum. Acaba beni görmedi mi diye düşünürken bi de kafasını çevirip baktı ve hıZlı yürümeye devam etti.

Sonra ben de başlarım yaa diye gittim tuvalete girdim. Böyle zavallı duruma düşeceğime onlar gitsin bari ben de tuvalette vakit geçireyim dedim. Sonra telefonum çaldı sevgili adayı arıyor. Nerdesin falan dedi. Dedim tuvaletteyim, e seni bekliyoruz dedi. Ben de aaa yazık canım günahımı aldım deyip hıZlıca çıktım ama kapının önünde falan değiller, beni falan beklemiyorlar. İş yerine kdar yürüdüm. Diğer erkek binaya girmiş, diğer kızla benim aday kızın arabasının başında konuşuyor. Kız da evine gidecekmiş. Ben de aşırı gıcık oldum haliyle. Beni aramasının sebebi de sırf o kıZla onu konuşurken göreceğim diyeydi bence. E ben seni aradım ya falan diyecekti aklınca uyanık.

Ben bozuldum haliyle o da anladı. Biraz konuşalım dedi ben de bakarız dedim sonra gitmedim gerek yok dedim, itici geldi olay. İşte çok darlanmış da kuzeninin ölüm yıl dönümüymüş, işle ilgili kafasında bir aürü şey varmış, babası hastaymış falan filan. Alakasız şeyler saydı. Şimdi de arıyor hiç bişey olmamış gibi ama konuşasım gelmiyor.

Sizce ben mi abartıyorum? Paranoyaklık mı? Kendimi kötü hissettim. Sizce yanlış mı düşünüyorum. Ne yapayım?

Siz abartıyorsunuz. Sacma sapan bi sebepten hoşlandığınız kişiden olmak istemiyorsanız normale dönün, abartmayın.

  • jen  (06.05.22 17:01:30)
Ayrıl.
Kız arkadaş adayını restoranda öylece bırakıp gitmek normal değil.

  • mungojerry  (06.05.22 17:02:16)
Siz abartmıyorsunuz. Doğru olanı yapmışsınız hatta ben erkek halimle bile az yaptığınızı düşünüyorum. Kısacası kapıyı göster, numaralarını sil/engelle. Varsa ortak arkadaşınız konuş bir daha seni aramasın, mesaj atmasın. Yaptığı çok büyük terbiyesizlik.

  • skzr  (06.05.22 17:13:15)
Adam ya işbilmez bir hödük, ya da hisleriniz karşılıklı değil. İletişimi sürdür gönlünü almaya çalışırsa devam et bence yoksa sal gitsin.

  • thesomberlain  (06.05.22 17:26:40)
Abartma falan yok. Ayrıl, uzaklaş. Kimsenin senin üzerinden egosunu beslemesine müsade etme. Yol yakınken üzülmemek için exit.

  • baldan kaymak  (06.05.22 17:35:54)
öfff gerçekten. hödüklük yapıp yapıp sonra da "senin bilmediğin sorunlarım var" moduna geçiyorlar.

abartmıyorsunuz.

insanların sorunları olabilir, dalgın da olabilirler. ama nazik biri genel olarak her zaman naziktir. nezaket skalasında atıyorum 100 üzerinden 90 iken 20'ye düşmez kafası dolu diye, 80'e falan düşer.

ayrıca demekki sorunları olunca kabalaşan biri. kabalaşmadığı anları görmek için hayatının sorunsuz olmasını mı bekleyeceğiz? öyle bir an var mı?

abartmıyorsunuz, uğraşmaya değmez.
  • la lykia  (06.05.22 17:39:14)
abartmıyorsun haklısın, engelle geç

  • Hallegadola  (06.05.22 17:39:49)
ilkokul çocuğu mu bu tuvaletten çıkınca koşup diğerlerine yetişmeye çalışmış?

hayır gelmez bence, salla gitsin.
  • rose parks  (06.05.22 17:45:21)
Abartmiyorsunuz, erkeğim ve sevgili adayi varken başka millete yetişmek için uğraşmam.
Bence de ya karşılıklı değil ya da kişi hoduk biraz.

  • logisticsmanager  (06.05.22 17:47:45)
"eşeklik ettim, bir daha olmaz" diyerek kolayca sıyrılmak varken dedem mutsuz babam depresyonda yalanları aşırı komik. tam bir kalitesizlik örneği.

öteki kızla ilgili detay vermemişsin ama orada başka şeyler var sanki. gözü ötekinde miydi yoksa?!?

açıklama fırsatı vermen yanlış olmuş.
  • IncredibleMau  (06.05.22 18:06:14)
Ben erkek halimle yerime koyunca naziklik diye hoşlandığım kızı beklesem ve şu durumu yapsa verdiğim değerin karşılığını görmüyor olarak düşünürüm. Bende silinir, üzerini çizerim.

  • Dartagnan  (06.05.22 18:12:15)
Aksi yonde bir sey yazacaktim ama yorumlar o kadar mantikli geldi ki son cevaplara dogru fikrim tamamen degisti.

Yukaridaki arkadaslar +1
  • brkylmz  (06.05.22 18:48:40)
senin elemandan sevgili adayi degil aday adayi bile olmaz..ilk turda elenmesi lazim buraya kadar iyi gelmis.

  • cooperr  (06.05.22 18:54:19)
bahaneler bahaneler

bana yüz veren biri olsa tüm mutsuzluklarımı an olarak unuturum

olay bu kadar basit

ama bir yandan böyleleri müstehak
  • rain when i die  (06.05.22 19:31:57)
Açıklama yapmasından belli senin farkında olarak yaptığı. Sen yedektesin gibi geldi bana. Aklı sende değil.

  • zimbirik  (06.05.22 19:33:06)
acayip sinir oldum sevgiline. dobra dobra konuşmayıp da karşısıdakini aptal yerine koymaya çalışan, babam hapiste dedem yatalak bahanesi sıralayan insanlara uyuz oluyorum. yaptığı hayvanlığın da çok farkında yani, konuşalım mı falan dediğine göre. gerçekten farkında olmasa o yalanları sıralamazdı öyle.
üzgünüm mirabel ama sevgilinin gözü o kızda.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (06.05.22 19:45:02)
Tek kelime ile "toksik".

Kendi icinde sorunlari var, baskalari ile saglikli iliski kuramiyor.
  • buf-e kür  (06.05.22 19:45:37)
Şu kısım çok iyiymiş.

Acaba beni görmedi mi diye düşünürken bi de kafasını çevirip baktı ve hıZlı yürümeye devam etti.

Aklıma şu gif geldi.

thumbs.gfycat.com

Bence çok saçma bir hareket. Abartmıyorsun.
  • dissendium  (06.05.22 21:15:38)
Flört aşamasındaki bu tip yok babam hasta, yok kafam karışık bahaneleri sizinle ciddi düşünmediğini gösterir. Yedek durumu yüzde 90. Eğer çok beğeniyorum, siz bilmiyorsunuz aslında harika biri diyebiliyorsanız biraz daha zorlayın, resti çekin. Eğer ciddi ciddi pişman olup özür dilerse ve vazgeçmezse bi düşünürsünüz=)

  • mslny  (06.05.22 21:22:40)
salla bence bu çocuğu. muhtemelen diğer kıza yanlıyor ya da seninle olan iletişimine çok da bir değer vermiyor.

ayrıl coco diyorum.
  • Mossy  (06.05.22 21:37:28)
Hislerine güven.

  • imnotsureabout  (06.05.22 22:12:34)
sevgili adayı olmaz ondan. uzaklaş bence.

  • gabe h coud  (06.05.22 23:09:05)
ayrıl.

  • mg3929  (06.05.22 23:22:30)
Bence abartmıyorsunuz, nezaketen beklemesi gerekirdi. Nezaketi önemseyen insanlar önemseyenlerle önemsemeyenler önemsemeyenlerle birlikte olsun bence. Aksi şeylere ben katlanamıyorum.

Bir iki böyle olayla daha karşılaşıp boş bulunarak yapmadığına emin olursanız yol yakınken bırakın bence bu işi. Gerçi böyle bir olayda böyle saçma bahaneler öne süren birinin sizi daha komplike bir olayda krizlere sürükleme ihtimali de yüksek.

Nedense böyle şeyler insanların büyük gördüğü sorunlardan çok daha fazla irrite ediyor beni.
  • akhenaten  (07.05.22 08:35:20 ~ 08:37:42)
abartmıyorsun, bu adam seninle ilgilenmiyor, anlattığı bahanelerin hepsi yalan.
bundan sonra hiç ilgilenme.

  • dafuq  (07.05.22 11:58:19)