İstanbul havalimanı-Sabiha Gökçen (Havaist dışında)

Uçağın rötar yapmasından dolayı saat 17 gibi İstanbul havalimanında olacağım.
En yakın Havaist 17.30 da. Ona yetişemem büyük ihtimal. Bunun dışında en yakın saat 19.00
Havaist gibi başka bir firma vs var mıdır? Çok beklemeden gidebileyim.

Bu arada asıl ulaşmak istediğim yer izmit. Hep bu şekilde ulaştığım için farklı bi ulaşım düşünemedim.
Farklı tavsiyeleriniz olursa da açığım.

İzmit'e hızlı tren var. Marmaray hattına giden herhangi bir ulaşım aracı ile gidip sonra hızlı tren biletiyle izmit'e çok daha rahat gidersin.

Diğer nır seçenek de Şehirlerarası Otobüs Terminalinden gitmek.
  • himmet dayi  (30.04.22 10:56:44)
İst. Havalimanından saat 17.45 de kalkan H-9 isimli otobüse binceksin. Kocatepe durağında inceksin. Kocatepe durağı Zeytinburnu metro durağı ile aynı yerde. Otobüsten inip metroya binceksin. Zeytinburnu durağından 4 durak sonra Otogar durağı var. Otogardan izmite saat başı veya yarım saatte bir otobüs vardı bildiğim kadarıyla.

(Bu yolu ben hiç bizzat denemedim ama istanbul ulaşımını bildiğim kadarıyla tutar bu yol, tek sorun bagajın varsa biraz zorlanabilirsin ondan in ona bin yaparken.)
  • turuncu tonlarda  (30.04.22 11:37:41)
Ekleme;

Otogar dediğim yer esenler bu arada.

Yok illa sabiha gökçene gidicem dersen de şu yol olabilir;

Yine ist havalimanından kalkan H-2 isimli iett otobüsüne binceksin. Mecidiyeköyde inceksin. Metrobüse binip anadolu yakasına geçiceksin. Uzunçayır durağında inceksin. Uzunçayırdan geçerek sabiha gökçene giden e11 isimli iett otobüsüne binceksin. Som durak sabiha gökçende inceksin.

H-2 nin kalkış saatleri ve güzergah;

iett.istanbul

H-9 kalkış saatleri ve güzergah;
(H9 hafta sonları yokmuş)

iett.istanbul
  • turuncu tonlarda  (30.04.22 11:45:31)