sevgiliye paris'ten hediye ne alınır?

selamlar,

iş seyahati için paris'e gideceğim. kız arkadaşıma küçük tatlı bi hediye almak istiyorum. ilişkimiz daha yeni 3 aylık.

tavsiyelerinize açığım.

saygılar

güzel bir şişe şarap olabilir

  • anyelios  (28.04.22 15:42:48)
paris'te kendime şu tarihi kitabevinin bez çantalarından almıştım. Hem çok kullanışlı hem de hatırlattığı bir sürü güzel şey var.

shakespeareandcompany.com

Böyle bir şeyler olabilir.
  • amelie poulain  (28.04.22 15:50:55)
3 ay için bence ortalama bir fransız markadan hoş bir fular olabilir.

Hem parisle bütünleşik, hem kullanılabilir bir hediye.

Ayrıca şarap da alıp birlikte içebilirsiniz hediye faslında.
  • akhenaten  (28.04.22 16:10:05)
macaron? minicik ama cok hos gorunen kutulara koyuyorlar, abartisiz bir hediye olur.

sarap zevkini bilmiyorum ama bir kopukluye kac kisi hayir der? Loire bolgesinden iyi bir Vouvray Cremant )kopuklu sarap) da hos olur. Bulunacaginiz bolgeyi soylerseniz,sarap shop onerileri verebilirim. Saraptan anlamayana da cok iyi tavsiyeler verecek saticilar var.

ikisi de 15-20 Euroluk hediyeler olur.
  • buf-e kür  (28.04.22 16:34:57 ~ 16:36:25)
Sacre coeur denilen kilisenin önünde bir sokakta bolca incik boncuk, çanta vb dükkanlar var. Çerçi pazarı gibi bir yer. Fiyatlar da uçuk değildi.
Koordinatları da bu olmalı.
  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (28.04.22 16:56:43)
bu arada paris'e 4. kez gidiyorum, bu yüzden böyle hediyelik ve turistik bi şeyden ziyade dediğim gibi tatlı bi şeyler istiyorum.

şarap çok güzel bi düşünce fakat çok emin olamadım.
  • life is not fair  (28.04.22 17:02:15)
Selamlar
Benim eşim de annem de "kir" denilen kokteyli sever.
Cassis meyvesi likörü/crème de cassis(güzelinden alın glukoz şurubu olmasin) ve bir sise chardonnay. 4 sarap 1 likör oranında koyuluyor, yazın mis gibi sicakta.
  • logisticsmanager  (28.04.22 17:07:12)
Parfüm

  • dissendium  (28.04.22 17:23:41)
parfümün memleketine gitmişsiniz. fragonard'ın satış mağazasından Türkiye'de bulmak mümkün olmayan bir parfüm alın bence. Diamant modeli çok iyidir.

  • co2s2  (28.04.22 17:24:50)
Parfüm derseniz de sadece Fransa'da olan bir marka almanizi tavsiye ederim.
Misal domaine prive, rhubarbe parfümü çok güzel. Ben uniseks kullanıyorum. Tam yazlık ideal.

  • logisticsmanager  (28.04.22 18:11:50)
küçük eyfel kulesi maketi alın geçin. abartmayın.

  • baylarbayi  (28.04.22 22:07:33)
Ic camasiri (lingerie).

  • kaset  (28.04.22 23:28:13)