Aynı yerde çalıştığınız kişiye aşık oldunuz mu?

Önceleri ilgisi hoşuma gidiyordu. Sonra onu güldürmek, mutlu etmek beni mutlu etmeye başladı. Sonra aslında onun için herkes gibi olduğumu farkettim. Tabi burda baya bi yıkıldım. Birazda kullanılmış hissettim. ortak hiç bir noktamız yokken onu düşünür oldum. Baktım beni üzüyor araya mesafe koydum.

Bu sürede bazı zamanlar mesai dışında aradığı zaman görmezden geldim vs. Kısacası ona verdiğim değeri azaltmak istiyorum. Sabahları ben günaydın nasılsın diye sormasam 3-4 saat konuşmaksızın duruyor.

Hastalığında, yakını hastaneye düştüğünde maddi anlamda zora düştüğünde desteğimi hiç geri çekmedim. O talep etmeden yanında oldum. Doğum günlerini kutladım. O beni hatırlamazken... Elbet o da kendince beni düşündüğü oldu ama benimkiyle kıyaslanamaz tabi.

Bunları hatırladıkça kendime kızıyorum. Kendimi beş paralık ettim diye. Ama buna rağmen gönlüme söz geçiremiyorum. Ben sohbeti başlatınca da devamını getiriyor.

Bu salak kısır döngüden nasıl kurtulurum. Yüreğime nasıl söz geçiririm. Her akşam hüzünlü bir şekilde eve dönüyorum. Zaten iş-ev arası gidip geliyorum. Başkalarıyla tanışma şansım sıfıra yakın. Olsa da süreklilik olmuyor. İnstadan takiptende çıktım ama deli gibi de merak ediyorum. Onu bensiz mutlu görmeyi..

Siz ne yaptınız nasıl yendiniz bunu? Sizin düşündüğünüz birinin umrunda değilken yaşamayı...

Acı çekmeden olmuyor çok klasik olacak ama ben de yaşayarak öğreniyorum bu durumu kesinlikle zamana bırakmalısın

  • oldz  (12.04.22 23:17:28)
Oldum. Çok yanlış bir deneyimdi, keşke olmasaydı. Geleceği olmadığı için ve çok zarar gördüğüm için yara bandı gibi çekip attım.

  • gabe h coud  (12.04.22 23:17:48)
Sürekli gün boyu aynı havayı teneffüs ederken nasıl başedeceğim. Kendimi derslere verdiğim zaman bir nebze unutuyorum. Ama sağ tarafımda aklım hep onda ne yapıyor diye? hiç konuşmasam bundan da kötü etkileniyorum. Selam vermeden yerime oturuyorum moralim bozuluyor. Normal davransam geçmişi düşünüp yaptıklarıma sinirleniyorum. Doğum günü geldiğinde kutlamak istemiyorum mesela sonra beni silip atmasından da korkuyorum. O izinliyken kafam çok rahat.

  • sakince  (12.04.22 23:21:20)
senin sıkıntıdan birine vurulup acı çekesin gelmiş onu yaşıyorsun sadece. kendi kendini üzesin var yani.

kesin tırt biridir.
  • duyurukullanıcısı  (12.04.22 23:27:10)
Benden biri hoşlanmıştı. İşten ayrıldıktan sonra söyledi. Görüştük ama yürümedi. Bazı şeylerin olmamasında bir hayır vardır. Kendisi çok mutlu, sen de öyle olacaksın.

  • geçerkenugradım  (12.04.22 23:28:13)
1-evde durma, en olursa olsun arkadaş eş dost birilerini bul ve vakit geçir, sosyalleş, dating uygulamalarını kullan gerekirse.
2-zamana bırak, zaman çözecek, yeterince vakit geçmesi için sabret.

  • veritaslibertas  (12.04.22 23:30:08 ~ 23:39:31)
Hocam sen kendi kendine niye triplere giriyorsun. Takipten cik.alar, gunaydin dememeler falan. Tavsan daga kusmus hesabi.

Bu sekilde olacagi varsa da olmaz. Biraz cool ol yav, yine muhabbet et canin istiyorsa ama fedakarlik yapma. Gunaydin de gec ama devamini bekleme. Ha getirirse devamini konus.

Asil su an sekilden sekile giriyorsun. Oncekileri salla, unut gitsin artik.
  • brkylmz  (13.04.22 00:54:48)
Hocam sen kendi kendine rollenmişsin. Bu bildiğin platonik aşk. Belki kız, senin ona olan ilginden bile bihaber. Şimdiye kadar bir elektrik olsa karşılık bulurdu zaten.

  • Arthur Dayne  (13.04.22 01:07:04)
siradaki gelsin diyeceksin.

  • alperz  (13.04.22 09:34:32)
@duyurukullanıcısı gerçekten beni yakından tanımış gibi doğru bir tespit yapmışsın. Bunu son zamanlarda bende farkettim. En mutlu olmam gereken zamanda bile ne düşünüpte mutsuz olayım diye düşünüyorum. Gerçekten sizin tabirinizle tırt biri.

@brkylmz hocam onunda farkındayım. İlk zamanlar stajyerimdi. sürekli bana kimse senin gibi ilgilenmedi falan gibi bolca cümleler kurunca benim dengem yavaş yavaş bozuldu.

@arthur benim ilgimi hiç bilmesin hocam zaten gerçekten istemiyorum. Diyorum ya bundan düşünce olarak kurtulmak istiyorum.

@geçerkenugradım teşekkür ederim yorumunuz için inanın böyle birşey karşılık bulsa oluru zaten olmaz. kafa yapılarımız farklı. Ben sadece kendimi sevmiyorum galiba ki veya egoma mı yeniliyorum anlamadım.

@herkese teşekkür ediyorum derdimi dert edenlere... umarım geçer. insanın burnunun dibindeyken zor gibi ama sizlerin tecrübesi bu yönde gibi.
  • sakince  (13.04.22 11:47:45)
Kusura bakmazsan yokluktan kendini aşık etmişsin gibi duruyor.

  • anais  (13.04.22 16:52:50)
sen iflah olmazsın. düşüncelerinden karakterin belli.

tek soru..

sence seni beğeniyor mu? çıkma teklif etsen kabul eder mi? çıkma teklif et. yemeğe falan gideli gibi bir şey de. devamı gelir.
  • alt4y  (13.04.22 17:21:04)