Beşiktaş'ta İtalyan Restoranı / Pizzacı

Bu akşam Beşiktaş'ta uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla buluşup yemek yiyeceğiz. İtalyan restoranlarına baktım hem şık hem de lezzetli ve keyifli bi akşam olur diye. Emporio ve Caffè İl Gusto adında iki restoran. Çok iyi yorumlar da var çok kötü yorumlar da.

Siz ne önerirsiniz? Varsa alternatif de alabilirim.

Gayrettepe Trattoria Carbonara. Fancy bi' yer değildir, eskisi kadar iyi olmasa da hala iyi, tavsiye ederim.

  • kumandanim  (12.04.22 09:49:19)
Geçen yaz il gusto'da pizza yedik, yemin ederim keşke dominostan söyleseydik sıfır şaka sıfır abartı

  • mg3929  (12.04.22 09:57:29)
@kumandanim burayı dada salon'da bi gösteriye gittiğimizde öncesinde yemek yemek için bir yer ararken keşfetmiştim ve gerçekten de oldukça memnun kalmıştım. ancak beşiktaş'ın merkezinde buluşacağız. merkez civarında bir öneri var mıdır?

  • vaveylababa  (12.04.22 09:59:25)
Antica Locanda - Arnavutköy
Pizano pizzeria - Ortaköy
En olmadı Eataly - Zorlu

ama Beşiktaş çıkmadı valla :) düşünüyorum.
  • kumandanim  (12.04.22 10:21:14)
kanyon'da nappo var. beşiktaş'a yakın sayıldığı için söylemek istedim.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (12.04.22 10:50:01)
Ben de Pizano'yu beğenmedim sıradan bir pizzaydı bence.

Merkezde pizzacı bilmiyorum Eataly ve Nappo önerebilirim.
  • chicha_v2  (12.04.22 10:54:15)
Eately en risksizi olur

  • fakyoras  (12.04.22 11:44:47)
@kumandanim +1
Bir iki gün önce gittim. Ben pizza seven bir insan değilim ancak ziyadesiyle yatkın oldum. Çok çok lüks bir mekan beklemeyin ama kesinlikle ucuz bir görünümü yok. Hesap da çok ucuz değil zaten. Ama parasına degecegini düşünüyorum ben. Alkol de var eğer tuketiyorsaniz. Hassasiyetiniz varsa domuz ürünlü, yiyecekleri de var.

  • allah yazdiysa bozsun  (12.04.22 12:31:58)
Gayrettepe Trattoria +1.

  • chihirovekohaku  (12.04.22 13:32:48)
goo.gl

çok iyidir, yanında şarap içebilir
  • babafingo  (12.04.22 15:58:41)