word'ü ya da office'i nereden ve ne kadara aldınız?

selamlar. sadece yasal olarak soruyorum. korsan değil, yasal açıdan office nereden alınır?
yeni alınmış bilgisayara word lazım ama nereden ne kadara almıştınız? google'da binlerce sonuç çıkıyor ama hiç güven vermiyorlar. tek kanal office'in kendi sitesi değildir sanırım. turkcell'den d&r'a kadar bile satış var.

Abi niye o kadar zorlanıyorsun ki ilk aramada sonuç veriyor zaten: www.microsoft.com

  • Kaleci Saçlı Forvet  (04.04.22 16:03:55)
@kaleci saçlı forvet bundan daha uygun fiyatla satılan yerler var. trendyol, hepsiburada, turkcell vs. Onlar için sordum aslında. kimse yıllık 1.919,99 vermiyordur sanırım.

  • patronaj1  (04.04.22 16:09:41)
Uygun olan birini al geç abi o zaman, orijinal olduğunu gösteren bi belge bi uygulama bi şey illa ki vardır iletişime geçip öğrenebilirsin.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (04.04.22 16:15:53)
OneDrive mobil uygulamasını indir. Soldaki menüde en altta planın yazar (OneDrive Temel). Oraya tıklayınca Premium planlar çıkıyor. 1TB'lik bireysel plan 15,99 TL/ay.

Ben bunun aile için olanını kullanıyorum. 6 kişi eklenebiliyor. Kişi başı aylık 4 liraya geliyor. Hem 1 TB bulut alanı var hem de office uygulamaları var. Üstelik office'i 5 cihaza yükleyebiliyorsun. Yani kendi hesabınla 5 farklı bilgisayar ya da tablet ya da telefona yüklersin. 6 kişilik olanı da 30 bilgisayara yükleyebiliyorsun haliyle.

Tabii buradaki fiyat muhtemelen microsoft'un gözden kaçırdığı bir fiyat. Çünkü 15 Mart'ta zam gelecek diye mail düştü. Normalde bu planın aylık ödemesi 124 TL. Ancak 20 gündür OneDrive uygulamasındaki fiyat da güncellenmedi.

Önceden de fiyatı 50+ TL gibi bir şeydi Kaleci Saçlı Forvet'in verdiği linkte. Ona rağmen OneDrive uygulamasında yine 16 TL'ydi. Ben aylardır bu şekilde ucuza kullanıyorum. O yüzden ilk aramadaki sonuç her zaman doğru olmayabiliyor.
  • himmet dayi  (04.04.22 16:19:13 ~ 16:19:46)
Üni ogrenci mail adresin varsa office'i bedava kullanabiliyorsun: www.microsoft.com

  • hlot  (04.04.22 16:41:33)
OneDrive mobil uygulamasını indir. Soldaki menüde en altta planın yazar (OneDrive Temel). Oraya tıklayınca Premium planlar çıkıyor. 1TB'lik bireysel plan 15,99 TL/ay.

yazmış arkadaş. iphone’da da aynı yöntemle aynı fiyata ürünü alabilirsiniz. nerden aldığınızın önemi yok. aldığınız ürün “tüm platformlarda” çalışır.
  • lord of the balikci  (04.04.22 21:43:10)
CD satin alip yukleme devri bitti artik.
aylik abone oluyorsun, her ay kredi kartindan cekiyorlar. Hep son surum kullaniyorsun.
Yurtdisindayim, ayda $15 civari veriyorum, full office outlook falan dahil.
  • cooperr  (04.04.22 23:30:22)
hem teşekkür hem de ileride buraya bakacaklar için not: onedrive mobil uygulamasından yaptık,
az kalsın gaza gelip 1.900 veriyorduk çok teşekkürler herkese.

tr fiyatları baya avantajlı o zaman. aylık 16 TL ile tüm uygulamalar var.
  • patronaj1  (05.04.22 14:53:50)