[]

Banka kartımı kaybettim bugün?

Müşteri hizmetlerini arayıp kayıp ihbarında bulundum ve yeni kart istedim 1 saat içinde.

Kaybolan kartı başkası bulsa iptal etmeme rağmen herhangi bir zarar verebilir mi, ne bileyim kartı atm'ye soksa şifre vs ister mi sistem yoksa direkt kartı yutar mı?

başına gelen var mı?

 
iptal ettirdiyseniz hiçbir şey yapamaz bulan kişi. kart aktif değil çünkü. atmye sokulduğunda ne olur onu net bilmiyorum. muhtemelen kart geçersiz/invalid card uyarısı verebilir.

kart numaranızı hatırlıyorsanız online olarak bir şey almayı deneyin hata verdiğini göreceksiniz.
  • debian  (03.04.22 00:04:53) 
Biri atm'ye sokarsa kartı yutuyor.


  • playing star again  (03.04.22 00:26:30) 
İptal ettiyseniz sizden çıktı zaten, bankamatiğe sokarsa iptal edilmiş kartı bankamatik yutar, ama size bir zararı yok bu işin. İptal ettirene kadarki 1 saat içinde de zaten birşey olmuş olsaydı haberiniz olmuştu şu ana kadar. Geçmiş olsun.


  • drkayzer  (03.04.22 01:23:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.