[]

Devlet hastanesi acilden ücret alıyor mu??

SGK yaş 25 e geçince bitti ve GSS yeniletme işlemleri daha hallolmadı haliyle sigortasızım ancak acilen antibiyotik yazdırmam lazım fena bir ağrı oluştu diş ve boğazda. devlet hastanesi aciline gitsem ücret alırlar mı muayene için? Reçete ücretli olacak maalesef ama muayene?
 
Almıyor. Sigortanız yok mu diye soruyorlar en fazla (sinir bozucu gereksiz soru). Yok deyin geçin.


  • die so slowly  (02.04.22 21:20:32 ~ 21:21:15) 
Yalnız sorun dişse size agrı kesici igne vurup yollamazlar mı diş hastanesine baş vurun diye? Acildekilerin diş gibi özel bir duruma tanı koyup antibiyotik yazacakları pek mantıklı gelmedi de :) Ama işte agri kesici igne yaparak ilk müdehaleyi yapabilirler.


  • e mice  (03.04.22 00:21:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.