İzmir - Ev aramak için mahalle önerisi

Edit: Balçova'yı unutmuşum, KSK için yeterince öneri geldi o yüzden diğer ilçeler için bekliyorum
Selamlar

Bornova, Bayraklı, Konak ve Balçova ilçelerinde tek başına bir kadının yaşayabileceği güvenli, mümkünse merkezi ve toplu taşımaya yakın, nispeten yeni 1+1 veya 2+1 dairelerin bulunacağı mahalleleri önerebilir misiniz? Tikler akşama gelecek, şimdiden teşekkürler

Sahil şeridinin tamamında yalnız bir kadın sıfır rahatsızlıkla yaşar.
Toplu taşımaya yakın deyince İzban hattı ve duraklara yakınlık gözetilmeli.
En iyisi deyince ben de Karşıyaka derim.
Bütün şartları sağlasın, depreme de dayanıklı olsun, yeni olsun dersen
İyi para veririm dersen Yalı Mahallesi,
Bütçe dostu olsun dersen, Şemikler, sanki Dedebaşı tarafları mı, Bilemedim.
İzmir'i doya doya yaşayayım eski de olsa olur dersen Nergiz, Karşıyaka, Alaybey. Eskidir evler de arada kentsel dönüşüme girmiş, şekilsiz evler vardır yeni

Ek: Çok iyi para veririm dersen de Mavişehir tabii ki
  • Mirket  (28.03.22 14:09:22 ~ 14:16:43)
Nergis

  • tss  (28.03.22 14:14:31)
bayraklıyı geçin. ksk daha mantıklı. tranway hattına bakın o çevreden tutabilirsiniz. merkezi olsun isterseniz bostanlı. daha yeni yerler mavişehir çiğli inönü mah. vb.

  • mikahakkinen  (28.03.22 14:36:23)
Karsiyaka Soyak siesta ve Bornova folkart sitelerindeki 1+1'lere bakabilirsiniz.

  • la lykia  (28.03.22 15:47:20)
üçyol metro bahçelievler cami çıkış lokasyonu

  • kanlakarisikyagmur  (28.03.22 21:14:33)