Disarida ne yiyorsunuz genelde?

Sb

yememeye çalışıyorum da mecbur kalırsam elden geldiğince sağlıklı olan şeyler. ama nihayetinde eninde sonunda iş kfc ye varıyor :)

  • iyi olmayan gececi  (20.03.22 20:53:53)
Suşi, pizza ve genel olarak yabancı mutfaklara özgü yemekler. Arada özel olarak yediğim menemen ve kavurma-pilavcım da var.

  • Bruce  (20.03.22 20:55:02)
wrap genelde

  • perfectlysplendid  (20.03.22 20:55:55)
genelde hamburger

  • jackyr  (20.03.22 20:57:09)
eğer diyet ya da sağlıklı beslenmek aklımda yoksa, gittiğim mekanın en fazla satılan ürününü ya da kendi ismiyle anılan ürününü alırım. hayal kırıklığı yaşatmaz.

son zamanlarda sağlıklı yemeye dikkat ediyorum. sebze çorbası, balık, salata, ızgara et-tavuk, protein bowl'lar. ekmek, pizza, burger, tatlı yemiyorum.
  • gabe h coud  (20.03.22 20:57:14)
şnitzel yiyorum urbanda, çok güzel yapıyorlar

  • kimwexler  (20.03.22 20:57:55)
Fiyat performans için esnaf lokantası. Ayrıca sağlıklı da. Zaman zaman hamburger, lahmacun, kebap.

  • mark2244  (20.03.22 21:02:53)
Valla canim ne isterse. Cok da temiz mi diye de irdelemem cok temiz gorunen yerlerin bile mutfagini cok bilemiyoruz sonucta. Lezzetliyse sorun yok :)
Döner, mantı, kebap, hamburger, makarna vs en cok yediklerim

  • matilda  (20.03.22 21:09:32)
Eğer avm'deysem genelde fastfood veya tavuk dünyası menüsüne yakın tavuk yemekleri.

Eğer özellikle yemek için çıktıysam sadece belli, güzel, uzman yerlerde pizza, makarna, burger üçlüsünden birini yiyor olma ihtimalim %80.

Eğer arkadaşlarlayken "hadi bir şeyler yiyelim" aşamasına geldiysek genelde klasik cafe mutfağı oluyor, işte kızartma tabağı olsun ne bileyim schnitzel falan.
  • akhenaten  (20.03.22 21:12:49)
lahmacun, döner, dürüm.
bildiğim ve güvendiğim yerlerden bütçeme bunlar uyuyor artık.

  • barankovan  (21.03.22 09:34:57)