sizce şirketlerdeki en güzel iş hangisi?

ulan keşke şu departmanda olsaydım dediğiniz nedir?
mesela nispeten satın almacılar güzel geliyor bana herkes mal satmaya ayağına geliyor vs.
idari işler hep kapris yalan dolan insan kaynakları da öyle ama onlarda daha keyif çataniliyor sanki
ne dersiniz sizce nasıl?

Kurumsal iletişim. Bazı şirketlerde yoğun olabilir ama birçok şirkette bomboş bi bölüm

  • mg3929  (17.03.22 23:15:03)
Satın alma işi hakkında ne kadar bilgilisiniz bilmiyorum ama o dediğiniz gibi olmuyor. Şu an semiconductor arayan satın almacilar ile çalışan ya da fiyat artışı isteyen tedarikçi ile haftalarca konuşup çözüm bulmaya çalışan satın almacilar görüyorum. Buna ek olarak ayağınıza gelmiyorlar. Bazıları sizin firmanızdan büyük haliyle siz onlara gitmek zorundasiniz vs.

Hayır. Tedarik zincirini seviyorum. sıkıcı değil ama son iki yıldır cok yogun, sürekli sıkıntı. Ama genel olarak muhasebede vs olmaya tercih ederim.
  • logisticsmanager  (17.03.22 23:30:05)
Çaycılık net

  • esinikaybetmiscorap  (17.03.22 23:34:41)
Pazarlama,egitim,ik.

ise gelmeseler kimse fark etmez.

Satin alma da zengin olmak icin guzel bolum. 1 ay yesen bi araba alirsin.
Bazilarinda satisa da bakarlar, sirketin eski bilgisayarlari komik paralara satmislardi.
Sadece onlarla 2 villa alinirdi.
  • divit  (17.03.22 23:43:12)
doğru yerde, doğru departmanda, doğru işi yaptığında en güzel iş senindir :)

bizim satın almacılar yardırışta. o kadar yoğunluk ile kimsenin de gönlünü yapamıyorlar.

idari işler'de abuk sabuk lan ben ne yapıyorum diyeceğin işler peşinde koşuyor.

ik'cı isen muhtemelen şirketteki en küfür yiyen insansın :)

ben it'deyim, çok memnunum işimden, mütemadiyen yatıyorum, herkes bana özeniyor :)
  • delidir yakalayin  (17.03.22 23:49:54)
Bizde pazarlamacilar. Adamlar en ufak muhasebe bilmez, operasyon bilmez. Her seye ok deyip geciyorlar is geri kalan herkese patliyor.

  • floydian  (17.03.22 23:55:23)
cfo ve cmo

  • gabe h coud  (18.03.22 00:07:47)
muhasebe harici her iş diyebilirim, bazı arkadaşlar muhasebe iyi demiş ama ben daha doğru düzgün standart bir rahatlıkta çalışan muhasebeci görmedim.. şirketteki herşey sizi etkiler, herkes herşeyi size sorar ama en ufak eksiklikte (sonuçta iş hep parayla) en kötü ve sevilmeyen siz olursunuz. favori departmanlarım ik ve ıt kesinlikle on numara rahatlıkta mis gibi iş.

  • gencfb  (18.03.22 08:41:18)
IT tabiki adamin uzmanlik alani, karisani edeni yok, mal gelmedi, transporttu, musteri sikayetiydi, isi bagladin, baglayamadin, benzin yukselmis, fiyatlar ucmus falan kimseye laf anlatmak zorunda degilsin

  • neverletyougodown  (18.03.22 09:49:00 ~ 09:51:28)