[]

Getir’deki apple şarj cihazları orijinal mi oluyor?

Yani apple onaylı markalardan olmayıp direkt apple’in kendi ürettiği alet mi? Öyleyse kendi sitesinde neden 50 TL daha pahalı 309 TL burada 269. Bir de şey bunlar telefonun kutusundan çıkan kabloyla şarj olur değil mi? O kabloyla pc yoluyla şarj ediyorum ama AirPods pek istediğim gibi olmuyor. Yani bu aletin kablosu telefonla birlikte gelen kablo, başka bir kablo yok?
 
Orijinal olmayan ürüne Apple niye garanti versin zaten. Orijinal tabii ki.
Daha ucuz olmasının sebebi Apple'dan ucuza alıyor ve kâr marjı düşük olarak satıyor. Apple'ın böyle bir derdi yok.

USB-A / USB-C çıkışına dikkat ettiğin sürece şarj eder. Örneğin bu ürün USB-A. Artık iPhone kutularından çıkan kablo USB-C. Bunlar uyumlu değil. Bir de 12W şarj aleti artık eski teknoloji. USB-C çıkışlı 20W olanları tercih etmek lazım. USB-C çıkışlı cihazlar hızlı şarj özellikli oluyor. USB-C kablolar da hızlı şarj destekli kablolar. USB-A kablolar yavaş şarj eder.
  • himmet dayi  (10.03.22 16:21:20 ~ 16:57:42) 
Şüpheniz varsa Amazon’dan alın orda da ayı fiyat. Orijinal sorunu olmaz satıcısı Amazon’u kendisi.


  • jamiro  (10.03.22 16:32:32) 
20W olan 228 TL !


  • jamiro  (10.03.22 16:33:56) 
apple garantili yazdıklarına göre orijinal apple'dır. AirPods'la gelen kablo ile olmaması büyük ihtimal. gelen kablolar usb-c'dir büyük ihtimalle


  • co2s2  (10.03.22 17:15:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.