şampuan önerisi alıyorum

uzun yıllardır kepek problemimden dolayı ketoral şampuan kullanıyorum. en son 2 sene önce cildiye doktoruna gittiğimde hep aynı şampuan olmaz, başka bir şampuan ile dönüşümlü kullan deyip resimdeki şampuanı vermişti (saçlar da dökülüyor diye ona göre bir şampuan yazdı). bu ek şampuan bitmedi ama geçen gün farkettim ki "açıldıktan sonra 3 ay içinde kullanın" sembolü varmış, ben 2 senedir kullanıyorum :)

bu şampuan hem çok pahalı, hem de 3 ayda bitirmek için çok fazla. bunun yerine ne alsam saçımın dengesi bozulmaz acaba? getirbüyük'te indirim var diye oradan alayım diyorum. şampuanların bir kısmının ekran görüntüsünü aldım.

acaba hangisini alsam? çok eskiden şampuan değiştirince kepek oluyordu. öyle bir şey olmasından korkuyorum açıkçası. gönül rahatlığıyla alabilir miyim herhangi birini?

bende de seboreik dermatit kaynaklı kepek sorunu vardı bir süre head and shoulders clinically proven solution kullandım (ince uzun bir şişe) kepek anında kesildi daha sonra normal head and shoulders kullandım ve yıllardır kepek sorunu yaşamadım.

  • Pertev nail  (09.03.22 00:19:38)
ketoral sampuanları da kullandım yıllarca çare olmadı. bırakıp vichy dercos anti dandruff'a geçin sonra bana dua edeceksiniz ama etmeyin boşa nefes. saçınıza sürün 3 dk bekleyin sonra güzelce durulayın, geçmiş olsun.

  • bisorumvargaliba  (09.03.22 02:36:03)
Yıllardır şu çok bilinen deterjan gibi köpüren şampuanları kullanmıyorum eczaneden aldıklarım kepeği de çözüyor görünümünü de düzeltiyor. Fiyto ısırganlı kullanıyorum öneririm. Yanında bakım yağı mı ne yolluyorlar bir de, ben kullanmıyorum ama o da işe yarıyor olabilir.

  • heathen  (09.03.22 02:45:45)
Seboreik Dermatit varsa Head and Shoulders Clinical Strength. Yoksa bunu önermem. Çünkü sulfur içerikli medikal şampuan. Her kafaya uymayabilir. Seboreiki anında kesiyor.

İnternette bulunur sadece.
  • himmet dayi  (09.03.22 07:59:14)
Vichy Dercos +1
Ben kuru saç derisi için olanı kullanıyorum.

  • marla is in my head  (09.03.22 13:19:16)
Tto guzel ama biraz fazla overrated dermatologlar arasinda.bence cok bir numarasi yok 3 ay yazmasi da onemli degil uzun sure kullanabilirsiniz. Ben yuz jeli be goz temizleyicisini kullandim cok matah bir etkisi yok .
Sampuan olarak benim favorim pantene

  • bugunolmadiamayarinkesinolacak  (09.03.22 19:51:57)