Ankara'da nerede oz hakiki rock band dinlenir?

Ya da grup onerisi de olur takip etmek icin.

(bkz: süleyman bağcıoğlu)

black pub'da çıkıyordu pandemiden önce ama şu anki durumu bilmiyorum.

grubunun adı da inrock, instagramda olmaları lazım.
  • opucuk baligi  (18.02.22 16:30:49)
hala orada çıkıyorlarmış valla. duymuştum bu abileri çok da iyilerdi.

şimdi linç edilmek istemem ama, oturacak yer yokmuş ya baya ayakta takılmacalı mekan. keşke oturmalı bir yer olsaydı...
  • floydian  (18.02.22 18:36:56)
yok ya masalar var orada, hep oturduk biz, sürekli ayakta takılmak pek bize göre de değil çünkü, içeride de dışarıda da masalar vardı ama pandemide değiştiyse bilemem. Foursquare'de fotoğraflar var görebilirsiniz.

foursquare.com

şu fotoğrafta sahnedeki Süleyman Bağcıoğlu hatta.

Black pub dışında Vişnelik'te falan da çıkıyorlar takip ederseniz, ama tabi havalar ısınınca. En son orada bir Pink Floyd tribute yapmışlardı Ekim gibi, açık hava aktivitesi, çok iyiydi.
  • opucuk baligi  (18.02.22 21:03:56)