kıyafet sorusu

Görseldeki gibi ceket arıyorum ama bulamıyorum. herhangi bir kıyafet sitesinde erkek/giyim/ceket path'ini takip ettiğimde blazer veya takım elbise ceketi gibi ceketler çıkıyor. Hırka, yelek vs de değil

ibb.co

Bu olur mu

www.trendyol.com
  • jepa  (17.02.22 00:25:40)
Mavi,levi’s ya da zara’da bulunabilir sanki

  • halen  (17.02.22 00:34:30)
Bu kış sezonunda Mavi’de çok benzerleri vardı, hatta eşime aldık ama zar zor zira bedenler çok az kalmıştı. Bir bakabilirsiniz internetten, fırsat varsa çok uğrak olmayan ya da büyük bir mağazaya bakmak da iyi olabilir. Onlineda bulanamadıklarınızı alakasız bir şehirde tesadüfen bulmuştuk.

  • kullanıcıadımbuolsun  (17.02.22 00:55:11)
Kotonda gordum ben benzerini, hala var mi bilmiyurum bir ugra istersen.

  • stavro  (17.02.22 11:49:46)