Turkcell sürekli taciz ediyor, ne yapalım?

Turkcell Superonline kullanıyoruz. Benim numaram var sistemde ve tanıtım izni kapalı hem de istemiyoruz diyoruz yine arıyorlar 2 gün sonra. Ona rağmen babamın numarasını bulup onu arıyorlar. Mobil hattı Turkcell ve Superonline da onun üzerine kayıtlı oradan buluyorlar muhtemelen.

2 yıl taahhüt yaptık 110 TL. Sürekli arayıp tablet kampanyalı ve daha yavaş paketi 160 TL'ye satmak için yalvarıyorlar.

Geçende babam istemiyoruz deyip kapattı bugün yine aradılar. Dayanamayıp ben açtım daha anlatmadan kampanyayı "gerizekalı mıyız neden daha yüksek fatura ödeyelim?" dedim kem küm edip kapattı.

Bayii falan değil direkt Turkcell arıyor 532 532 00 00.

Mobil hattın ayarlarına girip de tanıtım iznini vs kapatmak mı gerekiyor, o zaman sorun çözülür mü?

NOT: Turkcell sana sesleniyorum. Taahhüt yapmayacaksın o zaman, yaptıysan da paşa paşa uyacaksın, taciz etmeyeceksin..

EDİT: Babamın mobil hattında da etk bildirim ve turkcellin bütün tanıtım, reklam vs iznini iptal ettim. Bakalım bundan sonra tekrar arayacaklar mı.

suradan ayarlaniyor ileti arama izinleri, bir bakmakta fayda var
iys.org.tr

ben olsam numarayi kaydeder ve engellerim. ben baska ulkedeyim ama surekli arayan vodafone'a oyle yaptim.
  • supergirl  (14.02.22 15:52:49 ~ 15:53:13)