Sizce hangisi daha iyi?

Günaydınlar

Erkek arkadaşıma sevgililer günü icin alacağım, sizce hangisi daha kullanışlı olur

Teşekkürler :)

1- ty.gl
2- ty.gl
3- ty.gl

Aralarinda pek bir fark goremedim. 3'un boyutu biraz daha buyuk, o yuzden o diyorum.

  • hot potato  (08.02.22 08:14:37)
Kapatıp açmak için her defasında o tokayı yerleştirmek bir süre sonra beni soğutabilirdi. Mıknatıslı kapanabilen pratik bir şey varsa daha şükela olabilir. Ama; kağıt para kullanıyorsa ve ayrıca bir de cüzdan taşıması gerekirse? Bunlarda kağıt para gözü yok, katlayarak koyayım desen bile yok. Bu 2 kriteri göz önüne alarak ufak bir ar-ge sürecini daha hak eder bence.

  • onemoremile  (08.02.22 08:33:38)
@@@

Sürgülü bi kartlık var onda kalın geliyor, cüzdan kullanmayı cok sevmiyor, daha ince bir sey bakıyordum ben de o sebepten

Kalite olarak hangisi iyidir?
  • purplee  (08.02.22 09:05:46)
Yaşlar kaç bilmiyorum ama bu kadar klasik takılmak yerine tasarım daha iyi olmaz mı? ince ve kibar modelleri olan: www.peevv.com.tr

  • lcha  (08.02.22 11:39:10)
@lcha of of dehşet-ül vahşetmiş. dokusu görselden bile kadifemsi, daha bakarken ruhunu okşuyor. kağıt para bölmesi de var. tek sıkıntısı renk çünkü hangisini seçersen seç diğerinde aklın kalır, hepsi birbirinden güzel. abartmışım gibi gözükmesi ama gayet de samimi olmam.

ben şunlardan kullanıyorum ama alüminyum gövde olduğu için kartları paramparça etti, yukarıdaki linktekiler bayağı iyiymiş.

walterwallet.com
  • onemoremile  (08.02.22 11:49:40)
2. sini kardeşime hediye olarak almıştım. fena değil. 3. sünü ilk başta almıştım fakat çok kalın. burada göründüğü gibi değil. 1. ile 2. çok farklı gibi durmuyor.

1 ve 2. ye benzer bir modelin manyetik kapatmalısını kendim kullanıyorum. gayet güzel.

edit 3. sünü farklı bir model ile karıştırdım. burada bire bir aynı 2 ile 3
  • belkider  (08.02.22 20:40:43 ~ 09.02.22 02:29:40)