Şımartacak bir şeyler

>>Selamlar, güzel bir zam aldım. Son zamanlarda çok yoğun çalıştım. Kendime ödül olarak bir şey almak istiyorum. Biraz kendimi şımartacak, keyifle kullanabileceğim neler olabilir? Masaja gitmeyi düşünüyorum o cepte. Internetten satın alabileceğim değişik bir teknolojik ürün olabilir.

Önerilerinizi bekliyorum. Belki aktivite önerisi de olabilir. Evde hayat kalitesini arttıracak bir ürün olabilir.

Bütçe max: 4000 TL

Edit:Bluetooth kulaklığım var. Telefonu yeni aldım sayılır.

  • gabe h coud  (28.01.22 21:46:27)
Teknolojik urun eve vardiktan takriben iki hafta icinde herhangi bir heyecan vermeyi birakiyor bende. Hatta kenarda bos bos duran aletleri gordukce daha da kotu hissediyorum (sucluluk duygusu). O yuzden seceneklerim:

Eve temizlikci cagirmak
Dis bakimi, beyazlatma, hatta belki invisalign (kac para bilmiyorum)
Botoks
  • hot potato  (28.01.22 21:54:10 ~ 21:56:14)
Temizlik robotun var mi

  • abuzer  (29.01.22 00:24:21)
hacı öneriler iyi de onları 60 yaşında da alırsın. eğer sana cazip geliyorsa yamaç parşütü başlangıç eğitimini dene. o olmadı tüplü dalışa başla..

  • unabomber  (29.01.22 09:34:27)
Oyunla aranız iyiyse Xbox olabilir. 5-6bin TL sanırım. Güzel bir saat olabilir. Bir müzik aleti kursu olabilir

  • yercekimini kendine ceken adam  (29.01.22 13:52:13)
şarjlı diş fırçası al son çıkan modellerden.. uzun zamandır kendime böyle bir ödül için kafa yoruyorum ama her gün zam geliyor.. hayallerin öldüğü yerdir türkiye

  • yirmibesonbes  (29.01.22 15:23:46)