Kilo vermem icin gaz versenize

Arkiler min 6 - max 8 kilo vermem lazim. Gaza getirmelik bişiler soylesenize

veremezsin. (ters psikoloji)

en güzel yöntem bir buddy bulmak. geçen sene bu zamanlar 108 kilo yakın bir arkadaşım var. onunla apple watch üzerinden iddiaya girerek ve birbirimize laf atarak, instagram'da geçemezsin, hayır sen geçemezsin gibi postlar atarak uğraştım, ciddi kilolar verdi. 78'i gördü. ama şimdi yine aldı kiloları. havalar biraz ısınsın tekrar başlarım tacize.
  • gabe h coud  (28.01.22 14:42:38 ~ 14:46:26)
sen o kiloyu ver sana bir bira ısmarlarım

  • selam  (28.01.22 14:43:23)
@sel, 1 adet mi xd

  • abuzer  (28.01.22 14:44:19)
Ahsha sen 8 versen ne olacak. Ahshahsha
15.in altı fark edilmez bile

  • kisa  (28.01.22 14:52:46)
Not: sen o kiloyu ver açarız bir roze

  • kisa  (28.01.22 14:53:09)
Şişko hicbir şey yapma yan gel yat sen

  • kediperili  (28.01.22 15:01:02)
Max. 8 kilo için en az 3 ay diyet yapacağını unutma, tabii bu süreç kadın-erkek için daha farklı erkeklerde biraz daha kısa sürebilirken kadınlar için süreç uzayabilir bunlara hazırlıklı ol hayal kırıklığı yaşama, kolay gelsin.

  • Zaman Tamircisi  (28.01.22 15:03:01)
Arkiler ters psikoloji ise yaramio. Guzelli yaparsın aslanli kaplanli cümleler seviom ben

  • abuzer  (28.01.22 15:03:43)
Sana 8 kilo nedir ya. Azıcık sıksan 2 ay, çok dikkat etsen bir ay.
İş değil. Neler yaptın sen, komik olma. Sen abuzersin büyük düşün

  • kisa  (28.01.22 15:04:46)
eminem lose yourself şaşmaz.

  • marul hirsizi  (28.01.22 15:07:55)
şu anda kaç kilosun?

  • kaptankedi  (28.01.22 16:22:01)
@kaptan, :')

  • abuzer  (28.01.22 16:48:00)
Manitan zayıf hatunları gördükçe senden soğur haberin olsun.

  • Bruce  (28.01.22 17:36:13)
Kim ne derse desin kadınları en çok gazlayan şey yine kendi aralarındaki rekabettir. O yüzden kendinizi diğer hemcinslerinizle karşılaştıracaksınız. Şöyle bir şey olabilir: Sürekli foto çekindiğiniz hemcinsiniz olan bir arkadaşınız varsa birlikte çekindiğiniz fotolara bakın (mümkünse yan yana çekilmiş boydan foto olsun), oradan aranızdaki kilo farkına bakın. Çekineceğiniz sonraki fotoda arkadaşınızdan daha zayıf çıkacağınıza dair kendinize söz verin. Arkadaşınızı zayıflama davanıza kurban ettiğim için üzgünüm ama zafere giden yolda her şey mübahtır :D

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.01.22 18:27:39 ~ 18:32:39)
gazdan ziyade yontem diyorum. myfitnesspal gibi kalori tracking uygulamalari bazi kisilarde acayip ise yariyor. ben hicbir seyden motive olmam hayatta genel olarak ama yontem iyiyse sonuc aliyorsun

  • hot potato  (28.01.22 18:39:54)
zayif halinle kilolu halinin fotografini yanyana kolajlayip ekranina koy kimin tarafindasin sec....

  • ala09  (28.01.22 19:14:24)
Daha yeni bununla ilgili bir kitap okudum. arastırmalarla deneylerle vs desteklenmis bulgular…
Kendinizi gidip de bir fitness modeli ile kıyaslarsanız motıve olmuyorsunuz, cunku o nıspeten baska ligde bir insan degil mi? Sizin kendiniz gibi benzer fiziğe sahip vs ve kilo verebilmis insanlarla kıyaslamanız gerek. “O yapıyorsa ben de yaparım tabii” diyebilirsiniz boylece.
Tavsiye degil gaz istemissiniz o yuzden bu konuyu uzatmayayım da, yukarıda baska hemcinslerle kıyaslayın dendigini gordugum icin soyledim.
Bence en guzel gaz bes altı ay sonra “iyi ki yapmısım” diyecek olmanız, bugun harekete gectiğiniz icin kendinizi sevecek olmanız. Saglıklı olmak adına yapılan adımlar kendimizi sevme seklimiz, kimsenin bizim icin bizim yerimize yapamayacagı bir iyilik yapıyoruz kendimize ki sürekli yeterli olmadıgımız algısını pompalayan bir dunyada kendini sevmek radikallik degilse nedir.
  • sopiro  (30.01.22 07:34:01)