3500 TL kira optimum lokasyon?

Arkadaşlar 3500 TL kiraya depreme dayanıklı , güvenli, çok eskimemiş evler bulunabilecek en iyi semt neresidir İstanbul’da. Evden çalışıyorum ayda yılda bir ofise gideceğim ama tabi sosyal yaşam için de ne kadar merkezi olsa o kadar iyi. 2+1 ve aile tipi bir evden bahsediyoruz.

Biliyorum bu tutarlara ev bulmak zor ama fazlasını verebilecek olsam zaten buraya sormadan da aklımda yerler var :)

zor değil. bu dediğiniz koşullarda imkansız.
kartal ve ötesine bakacaksınız ancak doğu değil daha çok kuzeye bakın. tuzla falan da lüks bi yer oldu artık.
2+1 olmaz yalnız bunu kabul edin. 1+1 bulunur bu dediğim yerlerde.
  • rewlack  (27.01.22 23:22:47)
Avcılarda 2000 e oturuyoruz da biz. 3+1, bina 5 yaşında. Belki daha iyi bir yere geçeriz diye sormuştum.

  • eksisozlukokuryazari  (27.01.22 23:25:13)
ben de geçen sene modada 3000e kalıyordum. yaz başında çıkınca ev 5kya tutuldu, şu an muadilleri 7-8000 olmuş.
neyse demem o ki eski kiracı olduğunuz için öyle.
ayrıca avcılar mevkii olarak komple depreme karşı güvensiz bildiğiniz gibi.

ev ve kira fiyatları korkunç şekilde artıyor.
umarım hem gönlünüze hem de bütçenize göre bir ev denk düşer.
  • rewlack  (27.01.22 23:31:40)
tuzla

  • nuisance  (27.01.22 23:37:03)
Nerede sosyalleşiyorsunuz ve toplu taşıma ile ne kadar yol gidebilirsiniz onu hesaba katın. Çekmeköy metrosu hattında bir yer olabilir (Örneğin Kadıköy tarafında sosyalleşiyorsanız). Marmaray hattı olabilir. Metrobüs ve otobüs çok yorucu oluyor.

Örn: www.sahibinden.com
  • kaset  (27.01.22 23:39:59)
Güngören’in tramvaya yakın bölgeleri olabilir

  • goodyes  (28.01.22 00:26:28)
6 ay önce tuzla'nın piyasası bu civardaydı. yine de şansınızı deneyin..

  • axl  (28.01.22 00:33:59)
Cevizli Marmaray’a çok yakın ev atmıştım favorilerime.
Ben tutana kadar tutulur zaten size gitsin gidecekse :)
Sahibinden 2+1 90m2 4.Kat Daire İlan No: 994779798
www.sahibinden.com

Etmez ama bütçeyi 1000 lira daha yükseltmeniz gerekebilir piyasa çıldırdı.
  • cilekli pasta  (28.01.22 09:04:12)
@çilekli pasta teşekkürler ama acil bakmıyorum. Yine de ince düşüncen için teşekkürler.

  • eksisozlukokuryazari  (28.01.22 15:18:54)