[]

nat geo izlemece

parasını verip internetten izleyemiyor muyum ?

şu platform'lardayız demiş : kablo tv, kablo web tv, bein connect.

böyle netflix gibi, browser'den izleme hizmeti yok mu ?

 
kablo tv zaten tvden izlemek için, digiturk gibi. kablo web tv de kablotv abonelerinin internetten sahip oldukları paketlerin içeriklerini veya canlı olarak kanalları izleme portalı. yani evet kablo tv abonesiysen web tvden izleyebilirsin istediğin gibi ama değilsen izleyemezsin.

bein connect de digiturkun web tvsi zaten. digiturk abonesi olmasan da üyelik oluşturup izleyebilirsin netflix gibi.
  • biseysorucam  (23.01.22 17:29:46 ~ 17:30:38) 
ben senin için sordum

www.beinconnect.com.tr

bunlardan alırsan izleyebiliyorsun
  • biseysorucam  (23.01.22 17:38:42 ~ 17:39:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.