Kedi sıcak su torbasını delebilir mi?

Polar kumaş kaplı standart bir sıcak su torbasını delmeye 1 yaşında erkek kedinin gücü yeter mi sizce?

Baya hoşuna gidiyor önce ayaklarıyla dişleriyle saldırıyor sonra sarılıp uyuyor. Ama o plastiği delebilir mi emin olamadım. Özellikle kedi sahibi userlardan cevap bekliyorum :)

içinden geçer.

  • kimlanbu  (16.01.22 23:44:35)
O sıcak su torbası durduk yere bile delinebilir.

  • primetime  (17.01.22 00:06:54)
Birkaç kat daha sarmak iyi olabilir

  • turk kizi  (17.01.22 00:48:30)
çok rahat deler, içinde sıcak su varken oynamasına izin vermeyin.

  • coldegezenkutupayisi  (17.01.22 07:55:52)
deler ama delmek için ısırmıyormuş, oynamak için ısırıyormuş hani insan elini ısırıp oynuyor gibiyse bişey olmaz.

  • killerbee  (17.01.22 07:59:21)
bizimki delmişti.

  • elorelia  (17.01.22 08:53:17)
bitane ateş tuğlası alıp, fırında istediğin sıcaklığa getirip, eski havludan kılıf yaparsan sanırım aynı işi görecektir.

  • killerbee  (17.01.22 08:57:06)
Primetime haklı, bir de iyice kalitesizleşti mi nedir sıcak su torbaları, son iki aldığım incecik, kedi kesin deler.

  • hair freak  (17.01.22 09:57:53)
Soruya cevap vermemden bir saat geçti geçmedi, bir sıcak su torbam daha delindi, olduğu gibi koltuğa döküldü, neyse ki bana gelmedi, hepsi artık aynı yerden gidiyor. Fotoğraftaki işaret parmağının blunduğu noktadan.

cdn.yemek.com
  • hair freak  (17.01.22 11:18:15)
benim torbalar da o işaret parmağının oradan deliniyor. kediyle alakası yok bence. max 50c yazıyor ama biz kettleda kaynatıp koyuyoruz, zamanla gidiyor oradan demek ki.

  • neira  (17.01.22 13:21:55)
Ondan mı diyorsunuz? Başka nasıl sıcak su koyacağız ki?

Ama bunun haricinde kedinin çok kolay delebileceği bir malzeme bence.
  • hair freak  (17.01.22 13:52:09)