iphone se 2020 kullananlar

iphone 6s 32 lik cihazım var. Hafıza doluluk oranınız nedir sistem ve güncellemeler ne kadar kaplıyor.

İyi bir exchange teklifi aldım se 64 gb ile ve arada kaldım. Ne önerirsiniz?

Not: pil halen %100 cihazımda ve kozmetik olarak ilk günkü gibi. Hafıza yetmiyor ve güncelleme açısından düşünüyorum değiştirmeyi.

64gb bir yerden sonra zorluyor, kendi iphone telefonum da 64gb ordan biliyorum.

ama bu zorlama 6s'ten se 2020'ye gecis icin goze alinabilir bir zorlama. telefonda fotograf tutmazsaniz (yilda 290tl google'a verince 2tb alaniniz oluyor) cok sorun olmaz. birkac hafta once geri verdim se 2020'yi sirkete ama yanlis hatirlamiyorsam 15gb filan sistem dosyasiydi. gayet guzel telefon, ekran boyutu filan hosuma gitmisti.
  • fakyoras  (16.01.22 19:36:05 ~ 19:36:49)
se 2020 güzel telefon. görünüşte iphone 8 ile aynı ve bu kasa bence de güzel duruyor. işlemcisi iphone 11ler ile aynı. dolayısıyla sorun yaşamazsın. her türlü memnun olursun bence. hafızaya gelince bu biraz kişisel kullanıma bağlı. ben 64gb iphone kullanıyorum şuan kullanmadığım boş beleş bir sürü app yüklü olmasına rağmen kullanılabilir alanım hala 40gb.

  • debian  (16.01.22 20:54:07)
Ben kullanıyorum 5s ten geçtiğim için işlemlerin hızlanması ve kameranın kalitesi baya işlerimi rahatlattı. Bence geç imkan varsa

Sistem 8,5 gb
Kullanılan 42 gb
Fotoğraflar 5gb
Ama camscanner 13 gb gösteriyor niye bu kadar çok bilmiyorum.

Ders notlarım için icloud kullanıyorum ilaveten
  • kararsızataletfilozofu  (16.01.22 21:03:28)
ben 64 gb iphone 12 kullanıyorum, icloud da aktif olduğu için gayet memnunum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

  • roket adam  (16.01.22 23:14:05)