Aşırı gülmelik film önerisi

Hangover’ı izledim bu arada.
Borat’ı tavsiye etmeyiniz dünyanın en saçma filmi olabilir.
Başka tavsiyeleriniz var mı şöyle aşırı gülmelik ?

Zamanında çok gülerek izlediğim leslie nielsen filmleri var. Naked gun serisi, airplane serisi ve wrongfully accused. Bir de rat race diye bir film vardı o da komikti.

  • mirafiori  (12.01.22 23:45:23)
Orjinal Pink panther serisi kadar güldüğüm bir şey daha olmadı

  • deer hunter  (12.01.22 23:49:09)
mirafiori tam benim kafadanmış, yine bahsettiği serileri yapan Zaz ekibinin Top Secret filmini de tavsiye ederim.

Aşırı gülmek kişiden kişiye değişir ama, çok saçma bir şeye gülmek istersen şuna bir bak: Kung Pow! Enter the Fist bu film, birkaç hong kong filmine sonradan efektle Amerikan karakter eklenmesiyle ve komple dublaj yapmalarıyla oluşan şaka filmi. Öyle düşünerek izle izlerken.

Benim çook güldüğüm bir dizi var bahsetmeden geçemeyeceğim, Coupling (İngiliz olanı, orijinali) 20 küsur dk., birkaç bölüm izleyip bakabilirsin aslında.
  • nhk ni youkosu  (12.01.22 23:55:17)
seth rogen filmleri
the dictator

  • jelly bear  (13.01.22 00:06:23)
  • rastinon  (13.01.22 00:11:11)
IMDB puanı azalarak sıralı liste.

"aşırı gülmelik filmler"

Ernest et Celestine
Hot Fuzz
O’Brother, Where Art Thou?
What we do in the shadows
Office Space
50/50
Dazed and Confused
Love Actually
Superbad
Kick Ass
Tucker and Dale vs Evil
21 Jump Street
Benny and Joon
Rango
Paul
Frank
Burn After Reading
Detroit Rock City
Horrible Bosses
A Series of Unfortunate Events
Seeking a Friend for the End of the World
40 year old Virgin
The Final Girls
Fatso
Fading Gigolo
  • gabe h coud  (13.01.22 00:48:26 ~ 09:46:09)
shaun of the dead ve diğer simon pegg filmleri de çok komik.

@gabe onların çoğu komedi filmi değil. janrlarının içinde komedi var ama saf komedi değil çoğu.
  • bohr atom modeli  (13.01.22 00:59:23 ~ 01:01:02)
shaun of the dead / hot fuzz demeye gelmiştim. herkes demiş zaten. gidiyorum ^^

  • aguen  (13.01.22 01:02:33)
hep aynı filmi öneriyorum ama:

Spy.
  • Hallegadola  (13.01.22 10:25:25)
Pardon
Dr. Strangelove
Ah Mary Vah Mary
3 Idiots
  • duster  (13.01.22 10:38:14)
Orijinal pink panther+1, afedersiniz anıra anıra gülüyorum
The mask (1)'de ve Blues Brothers'da da çok gülmüştüm
ZaZ ekibi +1
  • SiyamkedisiZorro  (13.01.22 11:06:52)
  • alabamaclarence  (19.01.22 12:30:11)