IOS 15.2

--Öncelikle telefonum 6S eğer bu yüzden bu yüklemeyi yapamıyorsam aşağıyı okuyup zaman kaybetmeden evet bundan diyebilirsiniz.
Ben google da baktım ama böyle bir bilgi bulamadım. --

Yine bir sürü şeyde takılma yaşayınca güncelleme mi gelmiş diye merak edip baktım gelmiş gerçekten.
Net bir şekilde saat 12:00 den beri bununla uğraşıyorum.
Önce güncelleme indirme için saatlerce bekletti başlarda hafıza uyarısı verdi verdikçe bir şeyleri temizledim şu an temizleyebileceğim hiçbir şey kalmadı neyse indirme tamamlandı bir şekilde yarım saat önce.

"Şimdi Yükle" dediğimde de sebep göstermeden "Güncelleme Yüklenemedi" uyarısı veriyor bunun için de minimum 3 dakika bekletiyor ama.
Altında "Yeniden Dene" ve "Daha sonra anımsat" seçeneği var o kadar. Sebep yazmıyor.

Telefon çok eski sürüm diye mi oluyor? Ne yapabilirim?
Teşekkürler.

Şu an daha beter bir şey oldu, normalde telefonda yüklü olan şeyleri kaldırmıştım güncelleme için alan açılsın diye spotify da indirme yapamıyorum şimdi alan yok diyor.
Az önce indirdiğim yeni sürümü silmem mi gerekiyor zaten yüklenmiyor?
Düzelir mi acaba?
Var olan uygulamaların yarısını sildim ya temizledim her şeyi neden böyle oluyor bu şimdi.
  • Dağcı  (11.01.22 15:30:58)
Bir bilgisayar varsa, itunes aracılığı ile temiz yükleme deneyin derim.

Şu anda uğraşlarınızdan dolayı yedeklerinizi almanızı tavsiye ederim, sanki her an cihazı tertemiz yapacakmışsınız gibi geldi bana.

Itunes erişiminiz yoksa da ayarlarda fabrika ayarlarına dönü kullanın.
  • atom karincanin torunu  (11.01.22 15:35:41)
Bilgisayar var ama nasıl yapacağım?
Ne yapacağım onu da bilmiyorum ki.

Sanırım tek çözüm sıfırlamak o zaman da her şey gidecek öff birden bire ne oldu böyle anlamadım ki hiç sadece güncelleme gelmiş ona bakmak istedim 3 saat öncekinden beter oldu telefon.
  • Dağcı  (11.01.22 15:39:23)
Pc’niz varsa itunes programının en son versiyonunu internetten indiriyorsunuz.

support.apple.com

İtunes kurulduktan sonra telefonu kablo yardımı ile pc ye bağlıyorsunuz, biraz prosedürleri var işte bu bilgisayara güven gibi.
Sonra telefonu itunes ta göreceksiniz önce telefonu restore (yedekle) tuşuna basıp bilgisayara yedekliyorsunuz.

Eğer güncelleme varsa daha sonra sağ üstte çıkan güncellemeyi indire tıklayıp yüklüyorsunuz. Biraz uzun sürüyor ama yüklüyor. Eğer bir problem olursa pc ye yedeklediğiniz son sürümü telefona tekrar yükleyebilirsiniz.

Youtube’da itunes yedekleme/tekrar kurma gibi arasanız bir çok video da çıkacaktır.
  • ludwig boltzmann  (11.01.22 15:45:17)
Çok teşekkür ederim ama ben bunları asla beceremem.
Mahvederim ortalığı önemli şeyleri yedekleyeyim de sıfırlayayım telefonu yoksa sinirden kırıp atacağım. Ne oldu da birden bu hale geldi asla anlamıyorum.

  • Dağcı  (11.01.22 15:51:26)
yedek al önce bişey olmaz. panik yok.

pc kullan.
  • istanbul gecesi  (11.01.22 23:24:29)