Aldığım ayakkabıyı 6 ay sonra iade edebilir miyim?

Reebok marka mağazada deneyerek aldığım ayakkabı şimdilerde bol geliyor, o gün nasıl oldu da o numarayı aldım bilmiyorum, şuan bol ve çok sıkı bağlamazsam çıkacakmış gibi oluyor.. nasıl iade talebinde bulunabilirim?

6 ay biraz fazla sanki :) bence edemezsiniz. Hatta bencesi de fazla ama yine de kesin konuşmamak için bence yazdım :)

Satsanız daha karlı olur zaten, 6 ayda iki katına çıkmıştır fiyatı
  • savidan  (07.01.22 15:05:04)
Mağazadan aldığınız ürünü zaten iade etme hakkımız bile yok üründe sorun yoksa, markalar müşteri memnuniyeti için veriyorlar o hakkı. Yani, hayır :)

  • whoosie  (07.01.22 15:18:29)
kışın çift çorap
ya da 2. tabanlık
yasal ya da pratikte iade hakkı yok üründe hata olmadıkça
  • bir soru sorcam  (07.01.22 16:41:23)
Yazın almışsınız ve o zamanlar içinde vücut biraz genleşir. Şimdi soğuk ve vucüt biraz kendini topladı.
Havalar ısınınca tekrar deneyin.

  • Erva  (07.01.22 17:26:09)