Şu saç rengi yakışır mı?

Saçları kahverengi; ten rengi ise ne esmer ne beyaz, standart bir insana yakışır mı?

www.instagram.com

yakışır. hatta zaten ne beyaz ne esmer tam ortalarda olana en çok yakışacak tarzda bence.

  • rose parks  (06.01.22 18:46:56)
alt tonuna gore ya küllu tercih edersin ya da sicak. kaslar simsiyahsa biraz rengi kirinca tam olur.

  • ala09  (06.01.22 18:50:41)
Güzel renkmiş. Sanırım yakışır ama bence bunu zor tutturur kuaförler çok gördüğüm bir renk değil doğal kumral saçlar dışında.

  • pembe mezarlık  (06.01.22 21:30:37)
Kişisel fikrim bu renk tarif ettiğiniz ne esmer ne beyaz kişiyi boğar. Saç orta tonlarda, cilt orta tonlarda hiçbir kontrast oluşturmuyorsa sıkıcı görünüyor benim gözüme. Yani çirkin durmaz belki ama bence kamuflaj işlevi görür kişi için.

Bunun bir istisnası çok öne çıkan bir göz rengi varsa olabilir. Mesela gri gözleri varsa o monoton saç-ten sırf gözlerin sergilendiği bir kadife yastığa dönüşebilir. Ama üstüne gözler de kahverengiyse oldu olacak bir de cildiyle aynı tonda giysi seçip dolaşsın. cık.
  • akhenaten  (06.01.22 22:07:25 ~ 22:12:13)
Standart insan saçı zaten

  • abuzer  (07.01.22 00:04:15)