Binance coin ortalaması?

bunu görebiliyor muyuz? örneğin aynı coinden çeşitli tarihlerde 10 alım işlemi yaptım bu ortalamayı nerden görebilirim?

CoinMarketCap'te portföy oluştur. O portföye coin ekledikten sonra listedeki coinin yanındartıya basarak işlem (transaction) ekleyebiliyorsun. Aldığın tarih, miktar, fiyat vs. hepsi var. ortalama maliyetini, ne kadar kâr/zarar ettiğini hesaplayıp gösterir sana.

i.ibb.co
  • himmet dayi  (04.01.22 10:11:03)
Tam anlayamadım da. Üye olayım referral var mı

  • gameofannen  (04.01.22 10:33:20)
Binance’ten göremezsiniz, kendiniz hesaplamalısınız ya da bir portföy uygulaması kullanmalısınız.

  • sta  (04.01.22 10:37:35)
Referral yok. Trade yaptığın bir site değil. Investing gibi sadece veri hizmeti sunan bir site. Üye olduktan sonra üstteki menüden Portfolio'ya ya da şu linke tıkla: coinmarketcap.com

Sonra aldığın coinleri alım fiyatlarına göre eklersin. Tarihin çok bi önemi yok ama tarihleri de doğru girersen sana ilk alımdan itibaren portföyün hareket grafiğini doğru gösterir.

Not: telefon uygulaması da var. Mobilden gireceksen direkt uygulamayı indir. Daha pratik.
  • himmet dayi  (04.01.22 10:43:32 ~ 10:44:24)