gözaltlarım mahvolmuş halde

hem mosmor, hem kırışık. ürün ya da evde yapılacak karışım vs. tavsiyeniz var mı?

beslenme, spor, c vitamini tavsiye ederim. e ve d vitamini de alabilirsin ama beslenmeni düzenleyip spor ve uykuyu düzgün yapınca düzeleceksin zaten.

  • ismailond  (01.01.22 22:12:29)
Yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Şekeri unu azaltın, bununla ilgili yazılar varsa okuyabilirsiniz. YouTube’da önerilere bakın.

  • damba  (01.01.22 23:53:55)
Morluga kesin cozum malesef pek yok. Cok rahatsizsaniz isik dolgu baya farkettiriyor. Bunun yaninda c vitamini ve kafein icerikli goz kremleri de destek oluyor. Kirisiklik icin de anti aging utunlere bakabilirsiniz.

  • 65 derece  (02.01.22 00:13:39)
Milattan önce aynı nedenle Estee'nin ürünlerinden kullanırdım, memnundum, pandemiden ve döviz şenliklerinden sonra gözaltlarını da saldım gitti :) Midnight repair'di sanırım serinin adı.

  • dreamnesiac  (02.01.22 00:29:41)
Duzenli uyku, beslenme ve su icme faydali olabilir. Saglik sorunu ile ilintili olabilir, doktora gorunun, tahlil yaptirin. Urunlerin benim tecrubeme gore dise dokunur bir faydasi yok. Evde yapilacak karisim kesinlikle soz konusu degil.

  • hot potato  (02.01.22 00:33:39)