the office'teki ekstra bölümler? (spoiler yok)

dizinin tamamını torrentten indirmiştim. üçüncü sezona kadar sorun yoktu, sıra sıra bölümler vardı işte video dosyası olarak. ama üçüncü sezondan itibaren klasik 23 bölüme ek olarak şunlar var,

üçüncü sezon klasöründe,

s03x01 kevin's loan

dördüncü sezon klasöründe,

s04x01 the outburst
s04x02 blackmail

***

takip eden sezonlarda da tüm bölümlere ek olarak böyle 1-2 dosya daha var. bunlar nedir? hangi sıralamayla izlemek lazım? nette aratıyorum ama webisode filan diyor, ne olduğuna dair hiçbir fikrim yok. n'apalım bu parçaları?

sıra sıra gitse neyse diyeceğim ama öyle de değil, hiçbir şey anlamadım.

edit: haydaa bölüm dedik de 8 dakika ulan bunlar, kafamız karışsın diye koymuşlar sırf peh.

muhtemelen Web sitelerini canlandırmak için çektikleri, tüm karakterlerin olmadığı küçük parçalar. Ana hikayeden bağımsız o yüzden istediğin zaman izle, istersen tamamı bitince izle. Behzat ç. Nin de vardı böyle cep dizi diye.

  • orhan tv  (20.12.21 06:25:03)
zamanında başka yönetmenler tarafından webisode lar çekilmişti. onlar.
mesela the office:the Accountants diye 10 adet 1 dk.lık serileri var.

bir de kesilmiş sahnelerin eklendiği extended versiyonların olduğu bölümlerler var.
  • renegade  (21.12.21 00:10:33)