[]

kedi su pınarı filtresi

kedime su pınarı aldım. filtreyi 2-3 haftada bir değiştirin diyorlar. şişe suyu koyuyorum yine de değiştirmem gerekir mi? filtresi de ayrı pahalıymış. gerekir diyorsanız değiştireceğim mecbur:/
 
şişe suyu da kullansanız filtreyi değiştiremeseniz bile en azından yıkayarak birikmiş toz ve tüyden arındırmanız gerekiyor maalesef.


  • evde liyakat kalmamis  (09.12.21 09:32:50 ~ 09:37:35) 
Zamanla yosunlanıyor, bakteri üretiyor. Değiştirin.


  • do you remember me  (09.12.21 09:47:16) 
temizlemek gerekiyor en azindan. bi yerlerde kimileri iki uc kahve filtresi koydugunu soyluyordu ne kadar guvenilir bilemedim.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (09.12.21 10:32:30) 
Kahve filtresi ile denedim ben, o da is goruyor. Ama en sonunda cozumu filtreyi komple kaldirip ara ara yikamakta buldum yoksa mama kum fiyatlari alip gitmisken ona da yetismek biraz zor.


  • gibicibicis  (09.12.21 12:04:21) 
Aynı derdi yaşıyorum akvaryumcudan sentetik sünger bir filtre alıp onu kullanacağım toz tüy için. (ucuzsa büyük alıp kesip kesip kullanırım) İçinden çıkan elyaf zımbırtı büyük bir yalandı benimkinin ve suyu daha da tüylemekten başka bir işe yaramıyordu sanki.


  • hedep  (09.12.21 16:38:00 ~ 16:38:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.