Kurutma Makinesi Tavsiyesi

çamaşır kurutma makinesi almamız gerekiyor.
(evimizde balkon olmadığı için çamaşırları ev içinde kurutmaya çalıştık fakat bu şekildede çocuğa ve eşime sağlık olarak tıkanma öksürme vb. zararı oldu, doktorda kurutmamamızı tavsiye etti)
bu sebeple kullanmış olduğunuz tavsiye edebileceğiniz bu konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

şunu kullanıyoruz biz 1 senedir. gayet güzel bir ürün: www.arcelik.com.tr

  • vampir akrep  (08.12.21 11:27:13)
Alakasız gelecek ama kurutma makinası cahiliyim.Bu aletlerin arkasına kombilerde olduğu gibi bir tahliye bacası/menfez vs gerekiyor mu?içindeki buharı nasıl tahliye ediyor?

  • arenas  (08.12.21 12:10:27)
bende siemens vardi. 9 senelik. gayet iyiydi.

@arenas: eski tipler bacali, yeni modeller bacassiz. buhar icin yogunlastirma kabi var. su orada birikiyor. sonra onu bosaltiyorsun.
  • helenart  (08.12.21 13:18:00)
Bende de Siemens IQ700 var, kabına dolan suyu boşaltıyorsunuz. Ben memnunum.

  • SiyamkedisiZorro  (08.12.21 15:49:13)
Bizde de duster'in linkindeki makineden var; ailenin diğer üyeleri de kullanıyor. Hepimiz gayet memnunuz.

  • fraise  (08.12.21 16:44:01)
@arenas
çamaşır makinalarında deterjan çekmecesi gibi ve daha büyük bir çekmecede su birikiyor. her işlemden sonra o suyu lavaboya döküyorsun.
bir priz dışında başka bağlantı gerekmiyor.

bende vestel marka var, memnunum.evde 2 kedi olduğundan tüy toplama konusunda da çok başarılı.kapaktaki filitrede her işlemden sonra 2 avuç tüy toplanıyor.
  • devilone  (08.12.21 18:11:07)