Köpek ile uçak seyahati

Selamlar,
Şuan 9 kg olan bir köpeğim var. Çok sakin 5 yaşında.
Havayolları, çantası ile birlikte 8 kg a kadar olan evcil hayvanların kabinde belli boyutlardaki seyahatine izin veriyor. Asla bagaj bölümüne vermek istemiyorum, bu konuda çok kötü hikayeler duydum:(
Benim de yalvarıp yakararak kabine aldırma şansım nedir sizce? Hangi havayolu bu konuda daha esnek? Hiç tecrübe eden oldu mu?
0,5 gram olan ince bir çanta alsam toplam 9,5kg olucak:(
Çanta önerilerilerinize açığım.
Uçuş: İzmir Berlin yaklaşık 3 saat

vaktiniz varsa diete sokun. kopekler cok cabuk kilo veriyorlar. ama ne yaparsaniz yapin bagaja vermeyin.

  • congratulationsyouwon  (01.12.21 19:33:58)
tartiyorlar mi? benim kedimi tartmadiklari oldu, ama tabii riske edemezsiniz. bir kilo icin yer hostesinin insaf edecegini dusunuyorum. Bir de havayolundan digerine farkediyor. bence hallolur, bugun siskinligi var simdi ben napicam diye caresiz davranin. boyle yollara basvurmak zorunda kaldigimiz icin utaniyorum evcil hayvani olanlar olarak...keske canta onerisi yapabilsem, ama buyuk online platformlarda mutlaka kilosu yazar.

  • gunes123  (01.12.21 20:33:07)
İşgüzarlık=bizim memleket olduğu için seçtiğiniz havayoluna da bağlı. Bence yer görevlilerinin insafına bırakmayın o vakte kadar kuru mama harici verdiğiniz ek besin varsa kesin, bolca da yürütün, köpekler çabuk veriyo gerçekten yukarda da dendiği gibi. Çanta için maalesef fikrim yok. Elinizden geldiğince kilosunu düşürün sonra da bu sıra çok seyahat ettik stres oldu galiba kabız vs diye sallayın belki yutarlar, bol şans.

  • kulaktan dolma biber  (01.12.21 22:05:26)