[]

Yatak basligi nasil olsun

Selamlar bir adet yatak basligi almak istiyorum ama cokta klasik bir sey olsun istemiyorum. Var mi boyle farkli, hosunuza giden, degisikmis dediginiz urun?
 
Bizimki buna benziyor ve ben çok memnunum. Ayak kısmı yok ama - gereksiz.

ferforjedemirimalati.com
  • SiyamkedisiZorro  (29.11.21 14:29:44) 
(git:bambi.com.tr ) şuradan aldık. kalitesi iyi 6 aydır sorun yaşamadık.


  • scudman1  (29.11.21 14:47:35) 
Hazeranlı olanlar değişik bir havaya sahip oluyor. Hazeran yatak başlığı diye aratmak lazım.


  • kullanıcıadımbuolsun  (30.11.21 08:03:52) 
Ferforje olan çok güzelmiş, ama başlığın asıl işlevi duvardan başa gelecek soğuk havayı kesmek değil midir?


  • John Bloor  (30.11.21 09:47:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.